Make America Great Again: The Trump Presidency Full İndir Oyun indir

Amerika'yı tekrar mükemmelleştirin: Trump Başkanlığı full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Amerika'yı tekrar mükemmelleştirin: Trump Başkanlığı - Pro-Donald Trump Cumhurbaşkanlığı simülasyonu. Amerika'yı tekrar ticaretten zenginleştirin. Amerika'yı yenerek tekrar tekrar güvenli hale getirin. Yapmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Maverick Game Studio

Publisher: Üç Guys Game Studio

sürüm tarihi: 26 Eylül 2016

tür: simülasyon, gündelik, strateji, eylem

Bu muazzam vatansever parodi, Cumhurbaşkanı Trump'ı duvarı inşa ettiği için rehberlik eder, DAE'leri yener ve Küreselcilerin Amerika'yı büyük ticaret anlaşmaları yoluyla zenginleştirerek üstesinden gelir!

Amerika'yı tekrar mükemmelleştirin: Trump Başkanlığı, zorlu, bağımlılık yapan ve sadece düz eğlence olan benzersiz bir strateji / simülasyon oyunudur! Sürekli değişen bir dünya ekonomisine, aksiyon dolu yan kaydırma savaşları, kilidini açmak için çok sayıda dişli, ve (elbette) Başkanı Donald J Trump'a sahiptir.

Yanak-yanak komedi elemanlarının mükemmel bir karışımı ile, gerçek dünya konularına referanslar, aksiyon ve strateji Amerika'yı tekrar mükemmel hale getirin: Trump Başkanlığı bu yıl satın alacağınız en tatmin edici oyun!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Herhangi biri Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Entegre video kartı Depolama: 550 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
154
TELİF HAKKI İHLALİ