Master Bladesmith Full İndir Oyun indir

Master Bladesmith full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Master Bladesmith - Bu benzersiz RPG VR eylemini ve ilerlemesini karıştırır. Maden malzemeleri, ekipman satın almak, daha fazla ve daha güçlü bıçak işleyerek cephanenizi oluşturun. Savaşta ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Elixir Games

Publisher: Elixir Games

sürüm tarihi: 3 feb, 2020

tür: eylem, rpg, simülasyon, vr

Arsenal'inizi oluşturun

Daha fazla ve daha güçlü bıçak zanaat.

Metalleri ham cevherinden kaldırın. Külçe koklar ve onları kılıç bıçaklarına şekillendirin. Torna tahta kolları ve birbirinin birlikte güçlü kreasyonları bir araya getirin.

Özel fizik kodu

Özel Physics kodu, çok özel kullanım durumları için daha iyi sonuçlar elde etmek için daha fazla hedefli fizik kontrağı kullanmamızı sağlar. Bu sistemler etkileşime girebilir ve gerçek dışı motordaki hisse senedi physx etkileşimlerinin bir katman sağlayabilir.

Fizik Geliştirme Görüntüleri:

Egzersiz

Kalorileri yakarken ve bu heyecan verici rol oynama macerasında bıçaklarınızı test ederken yakın.

VR etkileşimi

Yeniden kullanılabilir sistemler, VR boşluklarında etkileşim için genel kullanım sistemlerini basitleştirir. Sistemler, benzersiz oyun deneyimlerine izin vermek için gerçek zamanlı olarak birbirlerini etkileşime girebilir ve etkileyebilir.

Madencilik

Mekanlı bir lavabrtan geçerek cevher işlemi yapın. Besle, eziyet, trommel ve değerli cevher ortaya çıkarmak için tüm işe yaramaz kayanın uzaklaş. Ardından, daha fazla miktar ve cevher ve mücevher kalitesini bulmak için makinenizi, parçanın parçasını yükseltin.

Saat Odası

En iyi silahlanmalarınızı yarattıktan sonra, bu özel odada test etmeye koyun. Bıçaklarınızın ve zırhınızın gücünü test edin, her şey para, deneyim ve yağma toplar. Odaya her girişim size nihai teste biraz daha yakın olur.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha büyük. İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük. Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 veya AMD R9 290 veya daha büyük. Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşlemci: i7-4770 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 980 veya daha büyük. Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
187
TELİF HAKKI İHLALİ