Master Of Pottery Full İndir Oyun indir

Pottery Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çömlekçilik ustası seramik temalı bir yaratılış + simülasyon oyunudur. Benzersiz işler oluşturun ve kendi sergi salonunuzu çalıştırın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: azgames

Yayıncı: azgames

sürüm tarihi: 11 Kas, 2019

tür: Simülasyon, gündelik

Pottery Master, seramik temalı bir oluşturma + simülasyon oyunudur. Benzersiz işler oluşturun ve kendi sergi salonunuzu çalıştırın.

Oyunda mükemmel bir çömlekçi olarak, seramik yapımının temel adımlarına katılacaklar, kendi işlerinizi yaratacak ve ziyaretçilerle birlikte ziyaret etmesi ve etkileşime girmesi için onları showroom'a yerleştirmek! Daha fazla malzeme alın, daha güzel işler oluşturun ve bir sergi çalıştırmak için showroomunuzu genişletin. Oyunda, çömlek sürecinde atma, ateşleme (kurutma, ön ısıtma, yüksek sıcaklık), boyama, cam vb. Temel süreçleri gerçekleştirilir. Oyun, geleneksel Çin çömlek işçiliğini ifade eder. Umarım oyunda geleneksel Çin seramik kültürünü takdir edebilirsiniz.

* Benzersiz - zengin üretim araçları ve malzemeleri ve boyama için kendi resminizi kullanabilen özel desen kullanabilirsiniz.

* Oluşturma ve amp; SIM - Her çalışmanın oyunda kendi ısısı vardır, showroomunuzu genişletin, en sıcak sergiler oluşturun ve daha fazla ziyaretçi çekin.

* Rastgele olay - turistlerin kendi tercihleri ​​var. En sevdikleri işleri alacaklar ve size bir teşekkür mektubu gönderecekler.

* Paylaş - Çalışmanızı dışa aktarabilir ve diğer oyuncuya paylaşabilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000) Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit İşlemci: Dört Çekirdekli CPU 3.0 GHz Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 760 sınıfı (2 GB) Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
162
TELİF HAKKI İHLALİ