MC Lars: The Video Game Full İndir Oyun indir

MC Lars: Video oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. MC Lars: Video oyunu - MC Lars'ın diskografisinden bir düzine şarkıdan atla, kavga et ve uçuyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Synersteel Studio, LLC

Yayıncı: Synersteel Studio, LLC

sürüm tarihi: 14 Ekim, 2016

tür: eylem

MC Lars, 2003 yılında NERD RAP türünü öncülüğe öncülük etmeye yardımcı oldu ve o zamandan beri dizüstü bilgisayarıyla dünyayı dolaştırdı, ambalaj konseri mekanları ve Guitar Hero'dan Edgar Allan Poe'ye kadar her şeyi yazıyor.

Bu ritmi tahrikli platformda, kayıt endüstrisi MC Lars'ı kaçırıyor ve indie müziğini ona karşı çevirmeye çalışıyor. Triumph'a, MC Lars, müziğinden ilham alan 12 seviye ile savaşmalı, engelleri gezmek ve rekoru kaybetmeden kayıt endüstrisi goons ile savaşmak zorundadır.

MC Lars: video oyunu özellikleri:

Evil Kayıt Endüstrisine karşı savaşın! MC Lars'ı İndirin: Bugün video oyunu!

Anahtar fetürleri: MC Lars'ın müziğini retro görseller ve ritim tabanlı seviye tasarımı ile hayata getiren 12 benzersiz seviye. Hızlı tempolu platformu, oyuncuları ritmi yapıştırmak için ödüllendiren. 3 Unlockable MC Lars Kostümleri. Tüm müzik fanlarının takdir edebileceği indie müzik hakkında bir dil-yanak hikayesi.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci (Intel Çift Çekirdekli 2.0 GHz veya AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0C uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
121
TELİF HAKKI İHLALİ