Mech Rage Full İndir Oyun indir

mech rage full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mech Rage - Yabancılar geliyor! Mürettebatınızın ömrü senin elinde. Geminizi sinir bozucu işgalcilerden koruyabilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: drageus oyunları s.a.

Publisher: Ultimate Games S.A.

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2018

tür: eylem

Yabancılar geliyor! Mürettebatınızın ömrü senin elinde. Geminizi sinir bozucu işgalcilerden koruyabilir misiniz? Güçlü bir savaş makinesinin kontrolünü ele geçirin ve kafasını ele geçirin! Giderinizi ve silahlarınızı giderek daha fazla ezici düşman saldırısına karşı dayanabilmek için yeteneklerinizi ve silahlarınızı yükseltin. Savaş becerilerinizi, reflekslerinizi ve dayanıklılığınızı gösterin. Unutmayın: En küçük bir hata bile, maceranızın ani bir ucuna yol açabilir!

Mech Rage, bir bilim kurgu evreninde belirlenen yukarıdan aşağıya bir atıcıdır. John'un kontrolünü ele geçirin - bir aralıklı bir uzay gemisi, Excalibur'un Greenhorn Kaptanı. Geminizi ve mürettebatınızı ani bir yabancı saldırıdan koruyun. Tek silahın gelişmiş bir savaş mech. Armanentlerinin kontrolünü ele geçirin, çok çeşitli seviyeleri geçin ve geminizin koridorlarını yabancı istilalardan temizleyin. Kaderinin savaş becerilerinize, reflekslerinize ve dayanıklılığa bağlıdır. Makediyenizi yükseltin, yeni silahlar alın ve giderek daha fazla ezici düşman saldırısına karşı zeminize dayanmak için kullanın. Savaşa hazır mısın?

Özellikler:

- Sürükleyici ve zorlu oyun

- 3 zorluk seviyesi

- Hem tecrübeli gaziler hem de oyuncular için mükemmel atıcı türüne yeni

- Dinamik Savaş

- çeşitli düşmanlar

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel I5 3.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 4GB veya benzeri Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
177
TELİF HAKKI İHLALİ