MediaPortal indir 2.1.3 Pre Türkçe

MediaPortal 2017 2.1.3 Pre Türkçe Full Tam indir

MediaPortal açık kaynak kodlu, bilgisayarınızı çok gelişmiş bir media center'a dönüştürebiliceğiniz bir yazılım. MediaPortal sizlere en sevdiğiniz müzikleri, radioları dinlemeyi, videolar ve DVDleri izleyip onları isterseniz depolamanızı, tarihi belirleyip canlı TV izleyip kaydetmenizi ve daha bir çok özelliği ile sizlere tam bir media zenginliği sağlıyor. Açık kaynaklı bu program ile isterseniz sizde yapımında yardımcı olabilirsiniz, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda pluginler yaratabilir veya hazırlanmış çok kullanılan pluginler indirip media portalınızı daha kullanışlı hale getirebilirisniz. Gerçekten büyük bir kitleye sahip bu programı kullanırken ihtiyacınız olan Microsoft .NET Framework 1.1 ve Windows Media Player 10 yazılımlarınında bilgisayarınızda yüklü olması.

Müzik, film, radio, resim oynatabildiğiniz bu programda internet üzerinden canlı TV izlerken isterseniz artık duraklatma(pause) seneçeneğine bile sahip olucaksınız. İnternet kaynakları ile media dosyalarınızın albüm resimlerini, şarkı isimlerini eşleştirebiliceksiniz. Daha önce hiç tadını çıkaramadığınız bir keyif yaşıyıcaksınız.


GUI ve skin geliştirilmesi yapılan programda, tamamen tekrar yazılmış Home-Menu-Control düzenleyici, muzik visualization desteği ve Last.fm radio strem plugini yüklenmiş bulunmaktadır.

1.5 versiyonu ile birlikte bütün işlevler en gelişmiş hale getirildi.
EDİTÖR TAVSİYESİDİR Bİ NEVİ MEDİACENTER ONDANDA DAHA KALİTELİ
BLURAY FİLM RESİMLERİNİZİ VİDEO MÜZİKLERİNİZİ DAHİ OYNATABİLİRSİNİZ
HOŞUNUZA GİTTİYSE 1 YORUMU EKSİK ETMEYİN

————————————————————-

Boyut: 93-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

MediaPortal 

Alternatif Link

MediaPortal 

217
TELİF HAKKI İHLALİ