Medieval Battlefields – Black Edition Full İndir Oyun indir

Ortaçağ BattleFields - Black Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ortaçağ Battlefields - Black Edition - Şiddetli ancak affedilmeyen insanlık tarihinin şölenine dalın - Ortaçağ savaş alanlarında Avrupa'yı fethediyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cateia Games

Publisher: Libredia

sürüm tarihi: 2 Haz 2016

tür: strateji, dönüş tabanlı

Ortaçağ BattleFields Black Edition, sizi ortaçağ Avrupa'ya geri götüren dönüş tabanlı bir taktik oyundur!

Ordularınızı eğitin, kalelerinizi oluşturun ve savaş ekipmanınızı geliştirin! Düşmanlarınızı ezin, rakiplerinizi çalar ve karanlık yaşlara hükmetmek!

şövalyeliklere dalın, ancak affedilmeyen insanlık tarihinin ve stratagemlerinizi ve taktiksel becerilerinizi diğer oyunculara karşı çukur yapın.

çevrimiçi sekiz kişiyle oynayın ya da yalnız zaferinizi talep edin!

, sürekli değişen savaş tiyatrosu gezinirken, Fransız Mahkemesi'nin bir şampiyonu, Fransız Mahkemesi şampiyonu ya da şiddetli bir Viking Marauder'ı bir şövalye olabilirsiniz. Yolunuzu geçecek ve kıtasal fetihinizi finanse etmek için yeterince akıllıca ülğenler! Kampanyalarınız, Triumph'a yürüdüğünüz gibi şarkıların ve efsanelerin şeyleri olacak mı? Yoksa rakiplerinizin saldırısının altına girecek misin? Tarihçe zalimler tarafından yazılmıştır - sadece bir dipnot olmadığınızdan emin olun.

Anahtar fetürleri: Hızlı tempolu dönüş tabanlı taktik oyunu 8 kişiye kadar çevrimiçi çok oyunculu oyna Bir ittifak oluşturmak ve rakip takımı ezmek 20'den fazla tek oyunculu haritada düşmanlarınızı yenmek için ordularınızı eğitin Kampanyalar, çatışma ve hotseat oyna İngiltere, Fransa adına ya da vahşi bir viking olarak savaş 27 Elite Birimleri gibi Ortaçağ Ordusu Birimleri: Templar Knight, Paladin ve Beowulf Birliklerinizi geliştirin ve ekipmanınızı geliştirin Kalınınızı yükseltin - zafer hazırlanmıştır Düzinelerce zorlu harita ve çeşitli savaş alanları Çevrimiçi Top Oyuncular Grafik ve Sıralama Oyun içi sohbet (çok oyunculu)

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: 128 MB 3D ekran kartı (256 MB tavsiye) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
239
TELİF HAKKI İHLALİ