MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies Deluxe Edition Full İndir Oyun indir

Megatagmension Blanc + Neptün vs Zombies Deluxe Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Megatagmension Blanc + Neptün VS Zombies Deluxe Edition, bir hack 'n' slash oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, anime, hack ve slash, çıplaklık, rpg, görsel roman

MegatagMension Blanc + Neptün VS Zombies Deluxe Edition, Fikir Fabrikası, Compile Heart, Tamsoft ve Fikir Fabrikası Uluslararası tarafından yayınlanmıştır. 3 Eki, 2016'da piyasaya sürüldü.

Prestijli Gamicademi - Soldurma Şerefi Okulu. Spot ışığına geri koymak için, Blanc ve Arkadaşlar, kampüste bir zombi flick'i filme koymaya karar veriyor. Gerçek zombiler Woodworks'ten sürünmeye başlayana kadar her şey sessiz! Şimdi bu zombileri bu hack 'n' slash'te tutuklamaya göndermeliler ya da başka bir tarih!

Anahtar fetürleri:

    - İki kişilik bir etiket ekibi ve çılgın kombinasyonlarla 1080p'de Zombie Hordes'ten kurtulun! - Her gün güncellenen yeni görevler ile çok oyunculu arayışları almak için çevrimiçi çok oyun modunda 3 arkadaşa kadar ekip hazırlayın! - Plutia, Peashy, Uzume ve yeni oynanabilir bir karakter dahil olmak üzere kendi dövüş stilleriyle savaşa daha fazla karakter katılıyor - Tamsoft! - Özelleştirilebilir ekipmanlarla öldürmek ve hemen hemen her yere koyulabilecek aksesuarlar.

    Minimum:

      OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: 3 GHz Intel I3 veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 10.x veya OpenGL 3.3 veya 1 GB RAM ve V4 Shaders için destek ile daha iyi grafik kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek notlar: DİKKAT: ATI Mobility Radeon HD 5xxx, 1GB VRAM 5000 Serisi, AMD işlemci bu oyunla düzgün çalışmayabilir. Önerilen:
154
TELİF HAKKI İHLALİ