Melting Hearts: Our Love Will Grow 2 Full İndir Oyun indir

Kalpleri eritmek: Aşkımız 2 BEDAVA İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Eritme Kalpleri: Aşkımız 2 büyüyecek - sert kış koşulları, tarımın neredeyse imkansız hale getirir. Eski tarım sırları, büyümeyi öğrenmek zorunda kaldığınız için şimdi açılmalıdır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: John Wizard

Publisher: John Wizard

sürüm tarihi: 29 Nis, 2016

tür: simülasyon, macera, rpg, anime

Kışın ölüsünde, büyük bir şirket, yeni bir alışveriş merkezi inşa etmek için tarım arazisinin kontrolünü ele geçirmek için tehdit ediyor. Bütün kasabanın geri satın almak için yeterli para kazanmak için bir araya gelmesi gerekecek veya tükenmesi gerekecek. Ancak onlarca yılda en soğuk kışın, koşullar tarımın neredeyse imkansız hale getirir.

Eski tarım sırları, kışın bitki yetiştirmeyi öğrenmek ve eşit derecede buzlu bir sosyal iklimde arkadaş ve düşmanlar yapmak zorunda kaldığınız için şimdi açılmalıdır.

Oyuncu seçenekleri

Cinsiyet olarak oynayın ve Megamall'a bir durdurmanıza ve gerginliği stresin ortasında aşağıya doğru durdurmanıza yardımcı olacak bir ortak seçin.

Egzotik toprakları keşfedin

yeni tarım sırlarını araması için egzotik topraklarda bir hava balonudaki gökyüzüne gidin.

Story tabanlı oyun

Karakter geliştirme, çeşitli diyalog ve yan görevler, çiftçiliğin neşeli monotonluğunu bozar.

ahır ve kahvaltı

Eski ahır ve tavuk kümelerini, ziyaretçilerin şehir için birkaç ekstra dolar kazanmalarını sağlayarak ikinci bir yaşam verin. Onları yürüyerek bekleyin ve gerçek bir tavuk veya inek olacağınız gibi günlük olarak besleyin.

Özel yetenekler

Ek antik mağaralara erişimin kilidini açmak ve daha fazla kış çiftçiliği ve yemek ustalığı elde etmek için eski mağaraları keşfedin.

bir yeti

Birçok şüpheniz, yeti'nin varlığından, ama onu kendi gözleriyle görenler var. Onun efsanesi onaylanacak mı, yoksa sadece yanlış bir umutla mı?

Pazar günleri

, alıcıların mantar çorbası gibi nadir lezzetler ve el yapımı mobilyalar gibi nadir görülen lezzetler satın alma şansı için uzaklara çıkan özel temalı pazar günlerini koymak için toplulukla bir araya gelin.

Partiler

Kötü havalar her hafta yeni bir parti yapılacak olan için evde kimseyi tutmaz. Partiler, kızlar (veya erkek çocuklarını) atma şansını temsil eder ve insanları (arayışlara yol açan) tanıymanıza yardımcı olur.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32-bit / 64-bit) İşlemci: 800MHz Intel® Pentium® III eşdeğeri veya daha yüksek işlemcili PC Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
117
TELİF HAKKI İHLALİ