Memoirs of Murder: Behind the Scenes Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

cinayetin hatıraları: Sahnelerin arkasında koleksiyoncunun baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cinayetin Anıları: Sahnelerin Arkasında Koleksiyoncunun Sürümü - Bir Suç Filmi, önde gelen rolü öldürüldüğünde gerçeklik olur!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

EIPIX Entertainment Gururla cinayet anılarında emekli suç çözme ikilileri için yeni bir macera sunar!

Gerçek bir suç filmi için eğlenceli bir tatil olarak başlayan şey, Aaron'un kuzeni Kevin'in kurşun aktrisini öldürmekle suçlandığı zaman feci dönüşür. Bu küçük kasabadaki herkes, o katil olduğu kesindir, ancak Aaron ve Mary'den birinin Kevin'i sonbaharda gelmesini istediğinden şüpheleniyor. Kevin'in masumiyetini kanıtlayabilirler mi, yoksa bir suç için cezalandırılacak mı? Bu heyecan verici gizli nesne bulmaca macera oyununu öğrenin!

Anahtar fetürleri: Bir ortadan kalkmayı araştırın ve bonus oyununda son bir gizemi çözün! En sevdiğiniz şeritleri ve mini oyunları tekrar oynayın ve başarılar kazanın! Bulmak için tonlarca hediyelik eşya ve koleksiyon! Özel duvar kağıtları, konsept sanat, müzik ve videoların tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 608 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
234
TELİF HAKKI İHLALİ