Memory Full İndir Oyun indir

bellek full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hafıza - Woodland Park'ın küçük ülke kasabası yazın evinizdir. Kasabayı keşfedin. Sakinleriyle tanışın. Uzun zamandır unutulmuş yeniden yüzü ve tarihin sorgulandığı şeyler. A ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Soft Paw Studio

Publisher: Soft Paw Studio

Çıkış tarihi: 29 Nis, 2020

tür: bulmaca, macera

Hafıza garip ve ilginç bir şeydir. Asla tamamlanmaz ve genellikle gerçeklerden sapar. Bir hafıza, zihnin gerçeklik perspektifiyle filtrelenirken, her şey değişebilir, değiştirebilir, büyütebilir ve sözleşebilir.

Yaz aylarında büyükannenizle birlikte yaşamak için gönderildiğinde, Woodland Park'ın uykulu ülke kasabasında sizi bekleyen gizemleri asla hayal edemezsiniz.

Çevrenizi keşfedin, hatıraları alın, radyo yayınlarını toplayın, bulmacaları çözün ve farklı insanlardan hikayeleri bir araya getirin. Bir ipucu diğerine yol açacak ve bilmecelerin yanıtlarının arayışınızda size yardımcı olacaktır. Alicia adında güzel bir kız kalbinizi yakalar ve kasabanın karanlık geçmişine kadar sizi daha derine götürür. Dikkat eder ve doğru ipuçlarını toplarsanız, çok uzun zaman önce olanların gizemini çözebilirsiniz. Anıları arayın Woodland Park halkının unutması çok zorlandı.

Anahtar fetürleri: ------------------------------ Woodland Park ve Surround Bölgesini Keşfedin Ormanlık parktan insanlarla tanışın Bulmacalar, Oyunlar ve Bilmeceler Gizemi çöz

Minimum: OS: Windows 10
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
149
TELİF HAKKI İHLALİ