Mercury Fallen Full İndir (v28) Oyun indir

cıva düşmüş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cıva düşmüş - kazmak, inşa ve amp; Keşfetmek. Yabancı bir dünyaya yeraltında hayatta kalmaya çalışırken bir grup sömürgeci yönetin. Otomatik makine yapımı önceden gönderildi ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: azotlu kelebek

Yayıncı: Nitrous Butterfly

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2017

Tür: Strateji, Simülasyon, Survival, Sci-Fi

Oyun erken Erişim Alpha aşamasında ve henüz özellikli değil. Lütfen daha fazla ayrıntı için üstteki erken erişim bilgilerini okuyun.

Bir yabancı dünyada hayatta kalmaya çalıştıkları için bir grup intrepid kolonisti yönetin. Yeraltı Mercury tesisini oluşturmak için otomatik makine yapımı önceden gönderildi, ama bir şeyler ters gitti. Kolonistleriniz yıkıcı tesisi bulmak için uyanık. Koloniyi genişletin, bitkileri büyütün, yapılar oluşturun, teknolojileri kurtarın ve yeni evinizin evden uzaklaşmasını sağlamak için kayıp sırları keşfedin.

Mercury Fallen, bina, işçiliği ve keşiflere odaklanan bir simülasyon oyunudur. Yaptığınız seçimler koloninizin kaderine karar verecektir.

kaz & amp; Keşfet

Çiğ kaynaklar için çevreleyen alanı kazın ve keşfedin ve kayıp kolonistleri, çökmüş tesis odalarını, keşifleri ve daha fazlasını keşfet.

Anahtar fetürleri: Tesis nüfusunuzu genişletmek için klonları büyütün ve robotları monte edin Kolonistlerin yaralanmalarını, hastalıklarını, işlerini, tuhaflıklarını ve ihtiyaçlarını yönetin Malzeme ve yemek üretimi için çeşitli karasal ve yabancı bitkileri yetiştirin. Merkür tesisinin çöktü bölümlerinde gizlenen ek sömürgeciler, robotlar ve keşifler ortaya çıkarın Güç ve su kaynaklarını oluşturun ve yönetin. Kolonistlerinizi Adı ve Kıyafet Renklerinizi Özelleştirin Yeni yapıların, tariflerin, bitkileri ve daha fazlasını açmak için araştırma teknolojisi. Oyun Rehberinde Prosedür nesilden yararlanın, böylece her yeni oyun yeni bir deneyimdir.

Minimum: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu kart (Shader Model 3) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 300 MB Mevcut Alan

Önerilen: Bellek: 8 GB RAM Ek notlar: 64-bit CPU ve OS
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
218
TELİF HAKKI İHLALİ