Metamorphic Full İndir Oyun indir

Metamorfik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Metamorfik - Karanlık. Düşmek. Işık. Metalik, geometrik mağara sizi çevreler. Tek bir ışık kaynağı, tek çıkışa doğru ileri, yukarı doğru çağırıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jeremy Slavitz

Publisher: Jeremy Slavitz

sürüm tarihi: 6 Tem 2016

tür: simülasyon, bulmaca

Karanlık. Düşmek. Işık. Metalik, geometrik mağara sizi çevreler. Tek bir ışık kaynağı, tek çıkışa doğru ilerlemenizi sağlar.

Portal ve Minecraft'dan esinlenerek, metamorfik, oynatıcının emilmesini, yapılandırmasını ve ardından ağırlık dışı, yerçekimi ve antihigravity küplerini her seviyeyi tamamlamak için birinci dereceden birinci şahıs fiziğine dayalı bulmaca oyunudur.

Temel özellikler:

prosedürel voksel, fizik tabanlı oyun

Metamorfik'in çekirdek tamircisi türünün ilkidir. Her bulmacanın statik küplerin yapılandırmalarını birleştirmesini gerektirir, bunları fizik etkilenen nesnelere dönüştürün ve ardından bunları dönüştürmesini gerektirir. Gidilebileceğiniz üç boyutlu düzenleme daha sonra yerçekimi ve sürtünmeden doğru bir şekilde etkilenecektir.

Bulmacaları çözmekle ilgili

Çoğu kişi platformcusu, oynatıcının PinZePoint doğruluğu ile hareket etmesini ve bulmacayı çözebilecek şekilde zamanlamalarla hareket etmesini gerektirir, nadiren en zor kısım, metamorfik hiçbir şey gerektirmez. Oyunun fizik tabanlı olması gerçeğine rağmen, her bulmacanın sadece oyuncunun doğru şekilde düzenlenmesini ve vokselleri dönüştürmesini gerektirir.

Beceri geliştirme tabanlı

Metamorfik, başka bir oyunun aksine fizik anlayışınızı test edecektir. Çözümleri biliniyorsa, seviyeler hızlı bir şekilde tamamlanabilirken, her bulmacanın her bir bölümünün her bir bölümünün oyunu tekrarlayan ya da sıkıcı hissetmelerini sağlayan temel sistemin anlaşılmasında bir sıçrama yapmasını gerektirir.

Atmosferik ortam

Güzel aydınlatma, yansımalar ve sesler sizi karmaşık şekilde tasarlanmış her odaya geçirir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows Vista 7/8 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ