Metro Sim Hustle Full İndir (v0.9.16) Oyun indir

Metro SIM Hustle Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Metro Sim Hustle - Sıcak gayrimenkul, ucuz eğlence ve farklı bir setle dolu bir şehirde tepeye giderken bir yeraltı banliyö treninin dizginlerini alın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kalkış etkileşimli

Yayıncı: kalkış etkileşimli

sürüm tarihi: 31 May, 2019

tür: gündelik, çıplaklık, eylem, simülasyon, macera, rpg, hayatta kalma

Reins'i al

Yüksek hızlı bir banliyö treni kabininde atlayın ve sıkı bir programa ayak uyduramayacağınızı görün. Yolcularınız sizi bekliyor - ancak hız tuzaklarına ve teröristlere dikkat et!

biraz nakit bırak

Şehrin arasında bir gezinti yapın ve farklı bir NPC'lik bir set ile etkileşime geçin. Tüketici ürünleri ve yasadışı maddelerle uğraşarak yan koşuşturma yapın.

olarak yerleş

Her biri benzersiz özellikleri içerdiğinden kiralamak ve canlı olarak birkaç konut arasından seçim yapın. Sahipsiz terk edilmiş bir bodrumda uyuyarak tasarruf edin veya manzaralı iki katlı bir Penthouse daire üzerinde durun.

Seçtiğiniz evin kalitesi, içinde bulunan olanakların yararına yansır, bu yüzden akıllıca seçin!

biraz eğlenin

Ofiste uzun bir günün ardından ucuz eğlence dolumunuz için şehir kulübü tarafından salıncak, yüksek uçlu kokteyller, kirli banyolar ve etkileşimli bir müşteri sıcaklığı bulacaksınız.

Touch'ta kal

Gayrimenkul ve finansmanı yönetmek için akıllı telefonunuzu kullanın, piyango ve pizza siparişi verin. Alarmınızı iş için zamanında uyandırmak için ayarlamayı unutmayın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: I5 3550 / FX-8350 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 660TI 3GB / R9 270X 4GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: I5 4570 / RYZEN 7 1700X Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GTX 1060 6GB / RX 480 GB 8GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
152
TELİF HAKKI İHLALİ