Miden Tower Full İndir Oyun indir

Miden Kule full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Miden Tower, zorlayıcı ve dramatik bir hikaye ile bir fantezi RPG'dir. Miden Kule, ALLOVER İmparatorluğu tarafından işgal edildikten sonra, onu eve çağıran büyücüler kendilerini köşelere gördü ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: exe Create Inc.

Publisher: Kemco

Çıkış tarihi: 29 Nis, 2020

tür: macera, gündelik, rpg, simülasyon, strateji, dönüş tabanlı, görsel romanı, anime

Miden Tower, zorlayıcı ve dramatik bir hikaye ile bir fantezi rpg. Miden kuleden sonra, ALLOVER İmparatorluğu tarafından işgal edildikten sonra, eve çağıran büyücüler kendilerini üst katlarında köşelerde bulunur. Bu, harekete geçer, kule geri almak ve onlara karşı işlenen yanlışlıklar için intikam almak için bir counchenvijik bir dizi trajik olay bir dizi trajik olay.

Kahraman, duvarlarla birleştirerek veya gerekirse bir rüzgar kırıcı olarak hareket ederek ana karakterlere destek sağlayan gerçek bir duvardır. Dönüş temelli savaşlar, farklı etkilerle becerileri kullanarak veya düşmanlarınızı almak için Golems'i çağırarak 3 × 3 ızgara savaşı ile yapılabilir. Öğeleri Alchemize, pasif becerileri öğrenin ve bu büyülü macerada bekleyen aralıkların tonlarının tadını çıkarın!

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB VRAM Depolama: 900 MB Mevcut alan Ek notlar: Bu uygulama, Xbox One Controller ile Klavye Kontrolleri ve Kısmi Denetleyici Desteği'ne sahiptir. Fare / dokunmatik ekran desteklenmiyor.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ