Mind Labyrinth VR Dreams Full İndir Oyun indir

zihin labirent vr rüyalar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Zihin Labirent VR Dreams, rüya benzeri ortamlarda ve atmosferlerde alternatif dünyanız boyunca duygusal bir yolculuktur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Frost Earth Studio

Publisher: Oxygene Media

sürüm tarihi: 14 Eki, 2018

tür: macera, vr

Güncelleme 2.1.0: Geliştirilmiş mürükgekler, eklenen solunum rahatlama egzersizleri, harmonik beyin yıkama müziği meditasyon ve tamamen yeni bir bilim kurgu sığınağı!

Zihin Labirent VR Dreams, farklı türden hayali ortamları keşfetmenize ve harika sanal rüyalarda şaşırtıcı yeni duyguları keşfetmenizi sağlar. Yol boyunca deneyimi geliştirmek için ilham veren ve ilham veren ve eylemleri teşvik eden meditatif bir yolculuktur.

Farklı zihinsel durum türlerini keşfedin ve kendinizi Hollywood Oscar kazanan besteciler ve en iyi uluslararası sanatçıların seçimleri ile müzik içeren harika film müziği ile keyif alırken duygusal dengesini bulun.

Büyülü bir ormanda kendinizi kaybetin ve fantezi mantarlı ve canlı çalılıklarla bir peri yeraltı dünyasında rahatlayın. Her küçük ayrıntıyı takdir etmek ve çevre ile etkileşime geçmek için zaman ayırın. Alevler ve kasırgalardan geçerken ya da etrafınızdaki karanlığın ışığını aydınlatmak için derin bir mağarada hareket ederken daha güçlü duygularınızla yüzleşin.

zihin labirent vr rüyalar, o anda birlikte yaşamayı tercih ettiğiniz duyguları seçebileceğiniz kişisel VR dünyanızdır. Her sahne, bulunduğunuz ortama en uygun olan bireysel varsayılan muhteşem müzik setiyle birlikte gelir - her seferinde farklı duygular hissetmenizi sağlamak için tüm koleksiyondan izleri seçmekte özgürsünüz.

Ayrıca özel bir barınak arayabilir ve meditasyon yapmak için büyülü ve güvenli bir ortamda kendinizi izole edebilirsiniz.

Fırsatların aydınlık alanlarını arayın, hepsini toplayın ve yeni bir cennetsel ortama ve sürekli olarak DLC ile güncellenen özelliklere erişebilirsiniz.

zihin labirent vr rüyalar çok daha fazlasıdır; Rahatlamak ya da yeni duygular hissetmek istediğinizde fantezi dünyanız!

zihin labirent vr rüyalar - benim dünyam -

Minimum: OS: Windows 7 SP1 64bit veya daha yeni İşlemci: i5 4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1050TI / AMD RADEON RX 470 veya daha büyük Depolama: 8 GB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: i5 4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 / AMD RADEON RX 480 veya daha büyük Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
231
TELİF HAKKI İHLALİ