Mining Industry Simulator Full İndir Oyun indir

madencilik endüstrisi simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Madencilik endüstrisi simülatörü, madencilik sektöründeki bir işletme müdürünün günlük hayatına fikir vermektedir. Ve bu konuda en iyi şey: Sen patronsun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crafty Studios

Publisher: ravenscourt

sürüm tarihi: 28 Kas, 2014

Tür: Simülasyon

Teslimat sözleşmelerini sonlandırın, küresel pazara uyun, şirketinizi 50'den fazla araç, makine ve bina ile genişletin ve iş imparatorluğunuzu kurmak için kar elde edin.

Beyin ve organizasyonel becerilere ihtiyaç duyacağınızı ve mümkün olduğunca verimli üretmek için ihtiyaç duyacağınızı unutmayın. Teslimat sürelerine dikkat edin, bakım ve güvenlik veya başka bir üretim durağı kaçınılmaz olabilir. Ama dikkat et! PR departmanınız, pazarda kabul etmek için kilit bir faktördür. Kamuoyunun gücünü küçümseme!

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: Gerçekçi üretim ve iş akışlarına sahip otantik iş simülasyon oyunu Tüm üretim zincirini yönetin - madencilikten halkla ilişkilere Şirketinizi genişletmek için 50'den fazla farklı makine, araç ve bina mevcut 12 farklı senaryodan birini oynayın veya ücretsiz oyun modunda kendi hedeflerinizi belirleyin

Minimum: OS: Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8 İşlemci: AMD ATHLON X2 4800+ (2 * 2500 MHz) veya Intel Core 2 Duo (2 * 2600 MHz) veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 4600, ATI Radeon HD 3850 (512 MB), NVIDIA GeForce GTS 250 (512 MB) veya daha yüksek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
156
TELİF HAKKI İHLALİ