Momoiro Closet Full İndir Oyun indir

Momoiro Closet Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Momoiro dolabı, ortalama bir Joe ve Öğrenci Konseyi Başkanı olası romantizmini keşfederek görsel bir romandır. Akihabara'nın otaku mecca'sını ilk elden mahkemeye çıkarın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Frontwing

Publisher: Frontwing USA

sürüm tarihi: 7 may, 2018

tür: anime, görsel romanı, çıplaklık, macera, gündelik

Momoiro Closet, yüksek sınıf Kagamihara Alice ve ortalama Joe Hashima Reiji arasındaki olası romantizmi araştıran görsel bir romandır. Akihabara'nın otaku mecca ile hikaye için bir fon olarak, anime ve oyun cenneti ilk eldenle karşılaştınız. Seçimlerinize göre, bir ihale, sevgi hikayesine dokunarak ya da yoğun, tutkulu bir şehvet hikayesi yaşayacaksınız.

Güzel ve popüler Kagamihara Alice, lisesinde bir yıldız öğrencisi ve öğrenci konseyi başkanıdır. Babası prestijli ulusal diyetin bir üyesi olan, hem akademik hem de sosyal olarak itibarını koruması için çok fazla baskı var.

Normalde, sınıf arkadaşı Hashima Reiji gibi biriyle ölü vakit geçirmeyecekti - sadece kendisini tutmayan ve fazla yapışmayan normal bir adam. Fakat bir akihabara oyuncak dükkanında bir gün buluştuktan sonra, aslında yaptıklarını gerçekleştirdikten sonra ortak bir şey var: Pazar sabahı büyülü bir kızın paylaşılan sevgisi.

İlk başta, Alice, gizli bir otaku olarak iken paranoyak ve bu kadar bir vahiy ile birlikte gelecek utanç ve küçük düşürücüdür. Ama yakında Reiji'nin evini ziyaret ediyor ve ilişkileri çiçeklenmeye başlarken, bu yüzden Alice içindeki yeni duygular ve dürtüler.

Ne olacağını keşfetmek ve karar vermek size kalmış - yaramaz mısın yoksa hoş olacak mısın? Oynayın ve öğrenin!

Momoiro Closet, Corona Blossom serisi için de bilinen Yuhi Nanao tarafından yazılmıştır ve Frontwing'in kendi Kimihagu da dahil olmak üzere çok sayıda görsel roman için güzel resimler ve karakter tasarımları sağlayan, üretken ve kurulan bir sanatçı olan Ino tarafından yazılmıştır. Hatsuru Koto Naki Mirai Yori ve Grisaia serisi. Oyun, iki dili aynı anda görüntülemenize ve hikayenin tadını çıkarırken Japonlarınızı uygulamanıza izin veren çift dilli Japonca ve İngilizce desteğine sahiptir!

Minimum: OS: 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 1 GB RAM Grafikler: VRAM320MB, 1280 × 720 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound üzerinden PCM oynatma için destek Ek notlar: Windows Media Player 9 Eşdeğer veya daha yüksek

Önerilen: OS: 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.66GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: VRAM512MB, 1280 × 720 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound üzerinden PCM oynatma için destek Ek notlar: Windows Media Player 9 Eşdeğer veya daha yüksek
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
185
TELİF HAKKI İHLALİ