Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4 Full İndir Oyun indir

Canavar Enerji Supercross - resmi video oyunu 4 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Canavar Enerji Supercross - Resmi Video oyunu 4 - Çapraz Yine Süper! Canavar Energy AMA Supercross Şampiyonasının resmi video oyunu dördüncü ... ile geri döndü.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: milestone s.r.l.

Publisher: Milestone s.r.l.

sürüm tarihi: 11 Mar, 2021

tür: yarış, simülasyon

haç tekrar süper!

Canavar Energy AMA Supercross Şampiyonasının resmi video oyunu, dördüncü baskısı, şimdiye kadarki en aşırı olanı ile geri döndü!

Bir süper kariyer

Yol boyunca sizi başarıya götürecek şekilde yapın. Yeni bir kariyer modu, sizin içindeki şampiyonu ortaya çıkarmak için yeteneklerinizi test edin!

"Gelecek" kategorisinde yeni sürme yeteneklerini öğrenin; Onları iyileştirin ve "Rookie" kategorisinde yeni sponsorlar edinir. Sürme stilinizi sınıra götürerek ve 450SX sınıfındaki en zor rakiplere meydan okuyarak gerçek bir "pro" olun.

Kendi eğlencenizin yaratıcısı

Yeni editörle hayal gücünüzü kaldırın. Resmi izlerden ilham alan modüller ile benzersiz izler oluşturun ve kreasyonlarınızı toplulukla paylaşın.

Yeni bileşik

Keşfetmek, yeni maceraları arayın, tren yapın ve yeni bileşikte arkadaşlarınıza meydan okuyun. Fantastik ada senaryolarından çıkıntı yapın. Hakka arzunuzu tatmin edin!

Süper Biniciler, Süper Tracks

450SX ve 250SX kategorileri arasında değişerken 100'den fazla sürücünün ordusundan en sevdiğiniz sürücüyü seçin. 11 stadyumda ve sezonun 17 izinde yarış.

Tam özelleştirme

Bisikletleri ve binicileri özelleştirmek için 100'den fazla resmi markadır. Supercross'unuzu imzalayın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Home (x64) İşlemci: Intel Core i5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 660 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 17 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Home (x64) İşlemci: Intel Core I7-6700 / RYZEN 5 3600 Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 1060 / Radeon Rx 580 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 17 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

186
TELİF HAKKI İHLALİ