Monster Prom Full İndir (v5.16 & ALL DLC) Oyun indir

Canavar balo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Canavar Balo - Canavar Balo için bir tarih almak için 3 haftanız var! Saçma ve komik durumlardan geç, istatistiklerinizi yükseltin ve sınıf arkadaşlarınızdan birini baştan çıkarın. Güzel sanat, cesur, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Beautiful Glitch

Publisher: Bu müthiş çocuklar

sürüm tarihi: 27 Nis, 2018

tür: simülasyon, görsel roman, çıplaklık, korku

İçerik Dikkat

Henüz derecelendirilmemesine rağmen, canavar balo olgun temaları, yaramaz kelimeleri ve bazı nesnel olarak bawdy senaryolarına, kalbi ya da solukluğa uygun değil. Lütfen oynamadan önce bunu aklınızda bulun.

Balodan önce 3 hafta kaldı ve henüz bir randevunuz yok .. Ve sen bir canavarsın. Ama bu sorun değil, lisenizde herkes de öyle! Bunlar, canavar balomunun dünyasına basamaklı taşlar, düşündüğünüz bir dört oyuncu rekabetçi tanışma SIM: Buna asla geldiğimi bilmiyordum!

Kendi maceranızı seçin ve özel canavarınızın kalbinize, istatistiklerinizi belirlemek için kişilik sınavlarına girin, sevgilinizi baştan çıkarmak ve kendinizden daha fazlasını öğrenmek için her türlü komik ve saçma durumlarına girin. sen ya da arkadaşların hiç biliyordu.

Daha iyi ödüller kazanmak, en sevdiğiniz arkadaşınızın düşkünlüğünüzdeki şansınızı artıran öğeleri keşfetmek ve kilidini açmak ve yüksek okul sahipleri rüyası olan şeyin adına iyi mücadele ile savaşın.

Üç arkadaşına kadar ve kendiniz oynayın, güzel sanatın tadını çıkarın, esprili diyalogun tadını çıkarın ve zor seçimler yapmaya hazır olun, çünkü zalimin sonunda Canavar Balo dünyasının sonunda, sadece iki tür insan var. : Aşıklar ve kaybedenler. Bir canavar olmak zor, ama balo için bir randevu almak daha da zor!

Rekabetçi Dating Sim

Hiçbir şey kalbin biraz rekabetten daha fazla büyümesini sağlayamaz. Bakışlarınızı sevgililerden birine ayarlayın, ancak romantik lezzetlerinizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız, bazı sert bir rekabet için hazır olun.

Fantastik komik yazı

Tümün sevgi ve savaşta adil, belki de kendinizi çok ciddiye almak dışında. Kaprisli, Postmodern mizah sayesinde, Cory O'Brien, Maggie Herskowitz ve Julián Quijano tarafından yazılmış, hiçbir konu yok.

Muhteşem sanat

Minimum: OS: 7 ya da daha yüksek kazanın İşlemci: Son 5 yıldan beri herhangi bir şey Bellek: 4 GB RAM Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
220
TELİF HAKKI İHLALİ