Morningdew Farms: A Gay Farming Game Full İndir Oyun indir

MorningDew Farms: Bir eşcinsel tarım oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. MorningDew Farms: Bir eşcinsel tarım oyunu - Tatlı Güney Boy Cody her zaman topraktan geçmeyi hayal etti. Şimdi büyükbabasının çiftliğini ele geçirdi ve harika bir yeni hayata başlayabilir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: y basın oyunları

Publisher: y basın oyunları

sürüm tarihi: 17 Eyl, 2019

tür: çıplaklık, simülasyon, rahat, görsel roman

Tatlı Güney Boy Cody her zaman araziden geçmeyi hayal etti. Şimdi büyükbabasının çiftliğini devraldı ve MorningDew-Gayborhood köyünde harika bir yeni hayata başlayabilir!

Cody'nin para kazanmak için çok çalışması gerekecek. Yeterince paraya sahipse, evini yükseltebilir ve Morningdew'un sıcak lisanslarından biriyle evlenebilir. Bu arada, komşularını gerçekten iyi tanıyacak ve hayatının geri kalanını geçirmek istediği adamı bulacak.

Parça Tarım Oyunu, Parça Eşcinsel 'Yetişkinler - Yalnızca' Görsel Roman, MorningDew Farms, eşcinsel romantizm severler ve çiftlik oyun meraklıları için her şeye sahiptir! Bu hardcore yetişkin oyunu bir incubus'a güvenmek için yapımcılardan geliyor, bu yüzden malları teslim edeceğini biliyorsunuz!

Bitki, hasat, tavukları toplar, mal satmak, mal satmak ve para kazanmak için oyunun romantik hedefleriyle ilerleyebilirsiniz. Hadi ile yüzleşelim, run-down Shack'niz bir evliliğe başlamak için uygun bir ev değildir. Yeri ve yenilemeyi sağlamak için, bir kocayı arsa mükemmel bir konumda olacaksınız.

Üçlü bir evlilik seçeneği de dahil olmak üzere yedi lisansla, potansiyel kocalarla onlarca sahne alacaksınız. Sonunda, özel gitmek istediğiniz adamı seçersiniz. Bakalım onu ​​büyütebilir misin, bu yüzden seninle sonsuza dek kalmak istiyor!

Bu hardcore yetişkin oyunu bir incubus'a güvenmek için yapımcılardan geliyor, bu yüzden malları teslim edeceğini biliyorsunuz!

Cody sonunda tarıma başlamak için çok heyecanlıdır. Şehvetli Gay Hunk, yeni hayatına başlamak için mükemmel köyü seçti. MorningDew toplam gayborhood!

Cody, kocaman kız kardeşinin yanındaki çiftliğinin yanındaki çiftliğine sahip olduğu için şanslı. Ona ipuçları verecek ve ilk haftası için onu biraz para kazandıracak. SIS, Cody'yi yerel eşliğin bazılarına doğru yönlendiriyor, böylece bir kocayı bulabilir ve bir koca bulabilir.

Cody, ülke mağazasında, Butch tarafından işletilen ve işletilen malzemeleri satın almanız gerekecek! Bu hardcore ön ödemeli ve erkek dom, MorningDew'un spunky yeni çiftçilerine acil bir ilgi duyuyor!

Minimum: OS: Windows XP Sistem Paketi 1 veya daha yeni İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
392
TELİF HAKKI İHLALİ