morphe Full İndir Oyun indir

morphe full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Morphe - Morphê, barışçıl, güzel dağlar üzerinde yer alan bir ortam, müzik yapımı oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pixelfoot oyunları

Publisher: pixelfoot games

sürüm tarihi: 5 Eki, 2018

tür: casual

Morphê, barışçıl, güzel dağlıklarda belirlenen bir ortam, müzik yapım oyunudur.

Muhteşem düşük poli ortamları keşfederek, kendi ortam müziğinizi oluşturmak için gizemli Dikilitaşlar'da 200+ benzersiz müzik bitlerini etkinleştirin. Saha kayıtları ile kaset bantlarını bulun veya rahatlama senfonisine eklemek için çevresel nesneleri keşfedin.

Akıllı telefonunuzda veya arabanızda tekrarlanan dinlerken veya daha müzikal olarak eğimli için, doğrudan bilgisayarınıza yaptığınız müziği kaydedin, ya da daha müzikal olarak eğimli, oyuna kendi özel sesinizi ekleyin ve daha da benzersiz bir şey yapın.

Morphê, gelecekteki güncellemelerde daha gizli özellikler ve yerlere sahip üç biyom - Kış, Çöl ve Alpine sahiptir. Modern video oyunlarının duyusal aşırı yüklenmesi ve kendinizi müzik ve minimalist sanatın güzelliğine dalın. Boşta bıraktığınızda, oyun ortam müziği görselleştiricisi olur, rahatlarken arka planda bırakmak için mükemmeldir.

Minimum: OS: Windows 10 - 64 bit İşlemci: Çift çekirdekli veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: En az 512 MB video belleği Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
195
TELİF HAKKI İHLALİ