MOTHERGUNSHIP Full İndir (THE NAMENGINEERS UPDATE) Oyun indir

Motoship full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mothergunship, kendi silahlarınızı hazırladığınız, devasa patronlarla mücadele ettiğiniz ve dünyayı fethedilen robotik bir uzaylı armada'yı yendiğiniz kurşun-cehennem FPS'dir. Ezici olasılıklara karşı yüzleşmek ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: kavrama dijital, korkunç duruş oyunları

Publisher: Grip Digital

sürüm tarihi: 17 Tem, 2018

tür: eylem

MotherGunship, FPS türü ile kurşun-cehennem yoğunluğunu karıştırır ve video oyunlarında görülen en büyük silah kişiselleştirme seçeneklerinden birini getirir. En iyi arsenalinizi donatmak ve dünyayı fethedilmiş bir robotik uzaylı armada'yı yenmek için size kalmış.

zanaat tabancası, makul bir insanın asla kaldırılamayacağı, devasa patronları kavrayabileceği, motansiyeli olanı yok etmek için filonun kalbine yol açarken, devasa patronları kavrayabilir ve randomize olabilirsiniz!

kavga

Brutal'da ezici olasılıklara karşı karşıya gelince, ayaklarınızın üzerinde düşünmenin hayatta kalmanın tek yoludur. Benzersiz FPS / kurşun-cehennem hibrit oyunuyla yüzlerce mermi atlat. Her gemi, yabancı makineleri, ölümcül tuzaklar ve korkutucu patronların ordularını barındırır, hepsi insanlığı kurtarmanızı önler. Git onları em.

Craft

Mothergunship'i almak için, kendi kişiselleştirilmiş imha alanınıza ihtiyacınız olacak. Neyse ki, MotherGunship'te hayallerinizin silahını bir video oyunda görülen en modüler silah işçiliği sistemlerinden biriyle yaratabilirsiniz. Homing roketlerini vuran on iki namlulu tabancaya sahip olmak ister misiniz? Yoksa bir yıldırım av tüfeği mi tercih edersin? Ve hangi silah, üstüne yapıştırılmış bir fishtank ile daha iyi görünmeyecek? Göreyim seni! Yıkıcı arsenalinizin tasarımı sizin elinizdedir.

direnç

Robotik uzaylı istilasına karşı direnişin saflarına katılın. Metalik Fiends'in ordularını yok et ve Mothergunship'e giden yolunu kazan! Bir arkadaşınızla birlikte bir arkadaşınızla birlikte savaşın, uzaylı filosundan kesmek ve bu nihai hedefe ulaşmak için bir arada çalışırken, motansiyonu aşağı indirmek.

Başlatma sonrası MotherGunship, topluluğun yeni silah parçaları, daha fazla düşman, büyük kötü patronlar, ekstra özellikler ve daha fazla mod ile oyununuza daha fazla derinlik eklemek için ücretsiz güncellemeleri destekleyecektir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core I5-4430 / AMD FX-6300 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 750 TI 2GB / AMD RADEON R7 265 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core I5-6600K / AMD RYZEN 5 1600 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 3GB / AMD RADEON RX 580 4GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
338
TELİF HAKKI İHLALİ