Mr. Robot Full İndir Oyun indir

bay. Robot full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bay Robot - Asimov, Interstellar Colony Gemisi Eidolon'da çok düşük bir servis mekanodudur. Yüzlerce donmuş insan kolonisti yeni bir dünyaya taşımak. Eidolon'un ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: moonpod

Publisher: moonpod

sürüm tarihi: 10 Jan, 2007

tür: strateji, eylem, bulmaca, Sci-fi

ASIMOV, Interstellar Colony Ship Eidolon gemisinde çok sayıda servis mekanodudur. Yüzlerce donmuş insan kolonisti yeni bir dünyaya taşımak. Eidolon'un bilgisayar beyni arızalandığında, robot arkadaşlarını ve değerli insan kargolarını kurtarmak için büyük geminin bağırsakları arasında tehlikeli bir yolculuk yapmayı üstlenecek Asimov'a düşer.

bay. Robot 3D Action-Puzzle-Adventure-RPG'dir. Knight Lore ve Alien8 gibi klasik filmleşme oyunlarından esinlenerek ve 'Ghost Hack' ile karıştırıldı - oyuncunun bilgisayar terminallerine saldırdığı ve savunmacı bilgisayar programlarına saldırdığı soyut bir RPG.

Anahtar fetürleri: 200'den fazla güzelce gerçekleşti (henüz tehlikeli!) Odalar. 20'den fazla farklı düşman. Görevinizde size yardımcı olmak için 7 dost robotlar. 'Ghost Hack' içindeki düşman ağları hackleyin. Bulmaca çözmek. Kilidini açmak için çok sayıda madalya. Yıldız gemilerinde tüm sorunlara neden olanı keşfedin. Robot arkadaşlarınızı ve uyuyan insan mürettebatınızı kurtarın ve görevi kaydedin.

Desteklenen OS: Windows veya Robo-OS 3000 İşlemci: Pentium III 800 MHz veya Seviye 5 Siber Beyin Bellek: 256MB ücretsiz sistem belleği Sabit disk alanı: 120MB DirectX sürümü: DirectX 9.0c Video: Vertex Shader yetenekli grafik hızlandırıcı Ses: Herhangi bir DirectSound Uyumlu Donanım Denetleyici: Herhangi bir directinput uyumlu denetleyici
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
202
TELİF HAKKI İHLALİ