Mundaun Full İndir Oyun indir

mundaun full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mundaun, Alplerin karanlık, tenha bir vadisinde set, sevgiyle el-kurbanlı bir korku masalı. Keşfetmeleri, hayatta kalma, sürüşü, sürüşünü keşfetmek için çeşitli alanları keşfedin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gizli alanlar

Yayıncı: mwm interactive

sürüm tarihi: 16 Mar, 2021

tür: korku, macera

Büyükbabalarının bir yangındaki gizemli ölümlerini öğrendikten sonra, kahraman çocukluğundan bu yana ilk kez Mundaun'a gidiyor. Yakında eski ve şeytani bir şeyin kalan sakinleri unutulduğunu keşfedecek. Bu uğursuz olayların arkasındaki anlamı bulma arayışı, oyuncuyu bir Odyssey Up Mundaun Dağı'nda götürür: Stony tarlaları ve karla kaplı tepe boyunca dik çayırlardan.

Mundaun, Alpler'in karanlık, tenha bir vadisinde, sevgiyle el-kurbanlı bir korku masalı. Çeşitli alanlarla dolu çeşitli alanları keşfedin, düşmanca karşılaşmalar, araçları sürün, envanterinizi doldurun ve çeşitli el yapımı bulmacaları çözün.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Kendinizi eşsiz bir ortama daldırın: Gerçeklik ve efsane iç içe geçmiş bir Alp Dünyası. El-kurbağa dokuları sayesinde benzersiz bir GreYScale estetiğini yaşayın. Yeşil çayırlardan karlı zirvelere kadar çeşitli ve açık seviyeleri keşfedin. Manzarayı dolaşan yaratıklara dikkat edin. Toplamaya odaklanmanızı sağlayan envanter sistemi, hikaye sırlarını öğrenin. Korku direniş faktörü - oyunun içindeki oyuncu için bir "sebep ve etki", örneğin: Korku daha yavaş hareket edersiniz. Dağın yoluna yol açarken, oyun dünyasına entegre olan bulmacaları çözün. Eksantrik sakinleriyle bile kendi belirsiz konuşulan dillerle etkileşime girin. Kızak ve saman yükleyicileri gibi kontrol araçları. Büyükbabamanın ölümünün arkasındaki karanlık sırrı öğrenin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64-bit işletim sistemi gerekli) İşlemci: Intel Core i3-6100 veya AMD FX-6300 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650 veya AMD Radeon HD 6850 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectSound (DirectX 9.0c)

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64-bit işletim sistemi gerekli) İşlemci: Intel Core I5-7400 veya AMD RYZEN 1600 Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 1060 veya AMD RADEON RX 570 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectSound (DirectX 9.0c)
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
145
TELİF HAKKI İHLALİ