Murderous Pursuits Full İndir (v1.7.0) Oyun indir

Katil Pursuits full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Katil arayışlar, avcılarınızın aynı şeyi yapmadan önce avcınızı avlamanız ve ödüllendirmeniz gereken 1-8 oyuncu için öldürme veya öldürülen bir Victoria Stealth-emmedir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blazing Griffin

Publisher: Blazing Griffin

Çıkış tarihi: 26 Nis, 2018

tür: eylem, simülasyon, strateji

Katiller, 1-8 oyuncu için öldürücü veya öldürülen bir Stealth-em-up çok oyunculu oyundur. Akıllıca hedefinizi takip edin - Victorian'ın o taşocunun çağrısı - ve sadece doğru anın avınıza sarılmasını bekleyin. Ama kendinizi sizi avlayan diğer oyunculara uzaklaştırmamaya dikkat edin!

Kendinizi ortaya çıkarmaktan, yüksek puan alan silahları bulup durdurmak için alçakgönüllü bir yolcu gibi davranın ve hedeflerinizi bir 'doğru tehlikeli kötü adam' olarak istasyonunuza yakışır ve öldürün.

En iyi ve en akıllıca - katil kazanır

Kazanmak için turun sonuna kadar en yüksek sayıda puan kazanın. Puanlarınızı daha yüksek değerli silahlar bularak ve maruz kalmanızı düşük tutarak, her şey görkemli öldürme puanlarınızı optimize edin. Çok dikkatli ol ve geride kalacaksın. Çok cesur ol ve diğer avcılar faydalanacak.

Kılık, flaş ve sayaç, rakiplerinizi dışa aktarmak ve şeytani planınızı yerine getirmek için çeşitli yetenekler kullanır.

Anahtar fetürleri: Özel oyun seçenekleri ve kötü akıllı botlar için destek içeren 8 oyuncuya kadar solo veya çevrimiçi oynayın. Taş ocağınızı tanımlayın, abartılı cinayetlerini planlayın ve başka bir oyunculuğun her şeyden önce harekete geçirin ve aynı şeyi yapar! HMCS Britance - bir son teknoloji, sömürge zaman gemisi olan dört görkemli konumda avlanmak. Zengin bir şekilde dekore edilmiş müzik salonundaki festivallerle karıştırın ya da motor evinin koyu köşelerinde avınıza sıçramak için bekleyin. Sekiz oynanabilir karakter arasından seçim yapın. Tercih ettiğiniz arketip ve cildi seçin, ardından algılamayı önlemek için kalabalığa karıştırın Beş yetenek kullanımı, yalnızca ikisi her maçta seçilebilecek, bu yüzden akıllıca seçin Kazanmak için iyilik kazanın - basit öldürme kesmeyecek. Sağduyulu olun, yüksek değerli bir silahı komuta edin, hızlı bir şekilde vurun ve Bay X'in Ultimate For'u kazanmak için ocağınızın cansız kuruluşunuzun üzerinde dans edin.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel I3 6100 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: GTX 600 Serisi veya Eşdeğeri Depolama: 11 GB mevcut alan Ek Notlar: Oyun, 720p'de Düşük Grafik Ayarlarında 30 FPS'de çalışacak

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7 - 3770k veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: GTX 900 veya eşdeğeri Depolama: 11 GB mevcut alan Ek notlar: oyun 1080p'de yüksek grafik ayarlarda 60 fps'de çalışacak
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
194
TELİF HAKKI İHLALİ