My Lady Full İndir Oyun indir

Bayan bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lady - Bauxmont, Bauxmont Estate'e mirassız Bayan Bauxmont'sınız. Annen her zaman iş gezilerinde uzakta, kendinizi kişisel uşağınızla bulaşmış bulabilirsiniz. İçin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Michaela Laws

Publisher: Michaela Laws

sürüm tarihi: 14 Oca 2016

tür: gündelik, simülasyon, görsel roman

Bauxmont, Bauxmont Estate'e mirassız Bayan Bauxmont'sınız. Annen her zaman iş gezilerinde uzakta, kendinizi kişisel uşağınızla bulaşmış bulabilirsiniz. Birkaç yıldır, dikkatini çektiniz, ancak boşuna değilsiniz. Ancak, şimdi 17 yaşındasınız ve annenizin kasabaya giren belirli bir kadını içerdiğinizi planlıyor.

Geleceğiniz satranç tahtasında ne tutacak?

Tahmini oyun süresi: 45 dakika - 1 saat

Özellikler:

-5 Bitişleri

- karakter adı girişi

-Love faiz (Butler) isim girişi

--full ingilizce sesi üzerinden

- christopher essalante tarafından -original film müziği

Karakterler:

_____ bauxmont - sen! Bauxmont mülkünün mirasçisin. Hizmetçiler tarafından yükseltilmiş, çok korunmuştur ve Sophie'ye, kişisel hizmetçilerinizi ve uşağınıza oldukça düşkün oldunuz.

_____ BUTLER (CV: Bradley Gareth) - Aşkınız ilgisi! Kişisel uşağınız, aklınızdan çıkamazsınız. Yardımcılığım için yıllar geçirdikten sonra başarısı olmadan, hiç sevgisini alabilecek misin?

sophie hizmetçi (cv: michaela yasaları) - en iyi arkadaşın ve kişisel hizmetçi! Seni şımartacağını ve sizi telif hakkı için uygun olduğundan emin olmak için seni mutlu etmeyi seven aptal bir hizmetçidir. Ancak, misafirlerle, çok basit ve kibardır; Neredeyse tam bir 180 anahtar.

Lady Bauxmont (CV: Hayden Daviau) - Annen ve Bauxmont Estate'in mevcut tutucunuz. Sıkı ve işsiz, gerçekten sevgiyi umursamıyor, ama gelecek hakkında. Seninle sert, ama iyi bir sebepten dolayı.

Isaac Newport (CV: Jonah Scott) - yeni bir suito. O nazik ve eğlenceli, ama romantizmi olan gerçekten tür değil. Sadece bir kız kardeşi gibi birini önemsemek isteyen bir adam türü.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
131
TELİF HAKKI İHLALİ