My Little Blacksmith Shop Full İndir Oyun indir

benim küçük demirci dükkanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Küçük Demirci Mağazam - Maden, topla, birleştir ve malları müşterilere satıyor. Hızında oynayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dasius, Noble Games Studio

Publisher: Noble Games Studio

sürüm tarihi: 16 Oca, 2017

tür: Casual, simülasyon

Benim küçük demirci dükkanı, müşterileriniz için silah oluşturma ile görev yaptığınız bir Sandbox Demirci Simülasyon oyunudur.

cevher için maden ve cevherleri külçelere karıştırın. Bu külçeleri, el sıkıntısı gibi bıçaklara, blunts, eksenlere veya kalkan bileşenlerine, patronları, kreatinglerinizi tamamlamak için kulplar, koruma ve kalkan kartlarının varyasyonuyla birleştirin. Karakterinizi yükseltin ve verimliliğinizi artırmak için beceri noktaları harcayın. Son olarak, bir mola verin ve yerel mağarayı ziyaret edin ya da yakındaki şehri keşfedin.

Oyunu hızınızda oynayın.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 10 İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2.5GHz veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD Serisi veya daha yüksek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
261
TELİF HAKKI İHLALİ