Mystery Tales: Dangerous Desires Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Gizemli Masallar: Tehlikeli arzular koleksiyoncunun baskısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gizemli Masallar: Tehlikeli Arzular Toplayıcının Sürümü - Tehlikeli Bir Ruh, geçmişten döndü!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Domini Games, gizemli masallar dizisinin bir sonraki heyecan verici taksitini getiriyor!

Eski bir arkadaş, siyah vebada yeni bir sergi açıyor. Garip bir eserle karşılaştığında, soruşturmak için sizi çağırır. Bu, kötü niyetli bir ruh olarak müze ve arkadaşınıza saldırırken kolay bir iş olmayacak! Karanlık kökenlerini ortaya çıkarıp çok geç olmadan onları durdurabilir misin? Bu ürpertici gizli nesne bulmaca macera oyunu öğrenin!

Anahtar fetürleri: Bonus bölümünde başka bir müze gizemi ortaya çıkar! Strateji rehberinde asla kaybolma! Akıllıca Gizli Koleksiyonlar için arama yapın! Başarılar ve yeniden oynanabilir şerbetçiotu ile kendinize meydan okuyun. Özel konsept sanatının, duvar kağıtlarının, müziğin ve daha fazlasının tadını çıkarın!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 1673 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
244
TELİF HAKKI İHLALİ