Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Gizem izleyicileri: Demir Rock Collector's Edition Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Gizemli Trackers: Demir Rock Collector'un baskısının düşüşü - çılgın bir belediye başkanı ve yıkıcı robotlarını durdurabilir misin?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Fil Oyunları, gizemli izleyici serisinin en son canlı taksitini getiriyor!

Beş yıl sonra, gizemli izleyiciler nihayet kayıp meslektaşınızın nerede olabileceği konusunda bir fikri var! Fakat Demir Rock, yeni belediye başkanı robotları tarafından devriye gezmek için geldiğinde, kalan sakinlerin kaçması için çok az umut bıraktığını beklediğiniz şehir değil! Gerçekten neler olduğunu bulmak ve zamanında sakinlerle kaçmak için birinci sınıf Dedektif becerilerinizi kullanabilir misiniz?! Bu heyecan verici gizli nesne bulmaca macerasını öğrenin!

Anahtar fetürleri: Stajyer gizemli izci ajanı olarak ilk durumunuz ve eşiniz saldırıya uğradı! Onu kurtarmak için karanlık izleyicilere karşı çıkın ... Daha zorlu mini oyunlar ve gizli nesne bulmacaları oynayın ve favorilerinizi tekrarlamak için gizli odanın kilidini açın! Puzzle parçaları, morphing nesneleri ve başarılarını toplayın ve mistik mineralleri toplarken ekstra içeriğe erişin! Yararlı strateji kılavuzunu kullanırken her zaman elinizde bir plan yapın.

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.5 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 1752 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ