Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger! Full İndir Oyun indir

nancy drew dossier: Tehlikeye başvurma! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nancy Dossier Drew: Tehlikeye başvurma! - Exclusive Resort'ta patlayıcı bir durumu etkisiz hale getirin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Onun etkileşimli

Publisher: Onun etkileşimli

sürüm tarihi: 19 Kas, 2009

tür: Gizli nesne, bulmaca

# 1 Satış-PC Adventure Oyunlarının yaratıcılarından, meşgul detectivestm için hızlı eğlenceli olan yeni bir Nancy drew hikaye odaklı bir serisidir. Nancy Dossier Gizli Nesne Oyunları Drew Drew Hidden-Nesne Oyunları, arar ve davayı kırmaya çalışırken bir araya getirilmiş ipuçlarını bir araya getirmek için sizi bir araya getirin. Bir Bombacı Redondo Spa'yı rahatsız ediyor! Durumu etkisiz hale getirebilir misiniz? Can sıkıcı patlayıcılar şakalardır, ancak Redondo'nun müşterilerini ve ünlülerini uzaklaştırabilir. Culprit'i nab ya da işsizsin!

Nancy Hakkında Dossier Series

Meşgul dedektifler için hızlı eğlenceli olan gizli nesne bulmaca gizemi.

Bir bakınız

Karşılaştırma

Dosya ve macera serisinin

Anahtar fetürleri: Davayı çözmenin altı yolu Arcade modunda heyecan verici mini oyunları tekrar oynatın Ekstra içeriğin kilidini açmak için bonus puan kazanın Yapbozları çözmek için ipuçlarını birleştirin!

OS: Windows® XP / Vista İşlemci: 1GHz CPU Bellek: 256MB RAM Grafikler: 32-bit DirectX 9.0 uyumlu video kartı DirectX®: DirectX 9.0 veya daha yüksek Sabit Disk: 300 MB boş alan Ses: 16 bit DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
179
TELİF HAKKI İHLALİ