Nano Nebula Full İndir Oyun indir

nano nebula full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nano Nebula, VR için bir uzay keşif oyunudur. Gelecekte binlerce yıl, yabancı yaşamını keşfederken sınırsız gezegenleri keşfedin, eski bulmacaları çöz ve düşmanca savaş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pretty tamam oyunlar

Publisher: pretty tamam games

sürüm tarihi: 2 Nov, 2018

tür: eylem, macera, gündelik, vr, bilim kurgu, bulmaca, açık dünya, atıcı

Nano Nebula, usule göre üretilen küçük gezegenler arasında seyahat ederken yeni yaratıkları ve ortamları keşfetmekle ilgili rahatlatıcı bir oyundur. Galaksiyi kolonize etmek için gönderilen derin uzay görevinde bir astronot olarak oynarsınız. Ancak Cryosleep'ten uyandıktan sonra, mürettebatınızın eksik olduğunu ve insanlığın neredeyse ortadan kaybolduğunu bulursunuz. Ne olduğunu öğrenin - ve mürettebatınızı kaydedin - sonsuz bir galaksiyi keşfederken. Yeni yaratıkları keşfetmek, benzersiz ortamları keşfetmek, eski bulmacaları çözmek veya zorlu düşmanları savaşmak istiyorsanız, bu sizin için oyun!

Keşfedin.

prosedürel olarak Gezegenler VR'de keşfedin. Her dünya benzersiz, ama rastgele ya da dağınık değil. Çimenli alanlarda macera, kavurucu çöller, boreal ormanlar, geniş okyanuslar, zehirli bataklıklar, donmuş vahşi doğa ve tehlikeli volkanik gezegenler.

savaş.

Çok çeşitli yabancı yaşamlara karşı savaşa girin. Dev uzay-kalamarlar, kum solucanlar, elementsel ejderha, antik silahlar, golemler, slimetler, antik bilgeler, fantomlar ve daha fazlası sizi bekliyor.

Keşfedin.

"Keşif kamerası" kullanarak keşiflerinizi kaydedin. Keşif günlüğünüzde oturum açtığınız her yeni yaratığın, öğenin ve konumun fotoğraflarını çekin.

yükseltme.

Geminizi ve vitesinizi yükseltin. Bazı elemanlara dirençinizi artırmak için özel alan takımları bulun. Hareketliliğinizi geliştirmek için teleforterler ve yakıt çıkarıcılar gibi teknolojiyi oluşturun.

Sıfır yerçekimi.

Sıfır yerçekimi oyunu. Eski uzay gemilerini, asteroitlerde maden kaynaklarını yağdırmak ve sıfır yerçekiminde yabancı yuvalara saldırmak için mekanın boşluğundan geçirin.

Lokomotion.

BEDAVA (TOUCHPAD / JOYSTIT) LOCOMOTION, çeşitli konfor seçenekleriyle. Teleportation mevcut değil, ancak hareket hastalığına eğilimli ise, konfor seçenekleri çok yararlıdır. Konfor seçenekleri arasında bir zemin ızgarası, oyun alanının etrafındaki küresel bir ızgara ve oda merkezi için bir marker bulunmaktadır. Her biri hareket durumuna bağlı olarak sürekli veya dinamik olarak görünecek şekilde yapılandırılabilir.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri veya Daha İyi Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar: VR Kulaklık ve Hareket Kontrol Cihazları Gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
175
TELİF HAKKI İHLALİ