Nantucket Full İndir (v1.4) Oyun indir

nantucket full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nantucket - Moby Dick'ten sonra kovalayın ve bu denizcilik stratejisi oyunda Amerikan Balkabası'nın altın çağını yaşayın. Dünya çapında yelken açmak, geminizi ve mürettebatınızı yönetin ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Picaresque Studio

Publisher: Balık Eagle

sürüm tarihi: 18 Oca, 2018

tür: strateji, rpg, simülasyon, macera

Moby Dick'ten sonra kovalayın ve bu denizcilik stratejisi oyununda Amerikan Balkabası'nın altın çağını yaşayın. Dünya çapında yelken açmak, geminizi ve mürettebatınızı yönetin ve Ishmael'in Hikayesi, Pequod'un tek hayatta kalanını, Herman Melville'in şaheserinde anlatıldıktan birkaç yıl sonra, Pequod'un tek hayatta kalanını yaşayın.

Yelkenleri ayarlayın ve denizleri keşfedin

Dünyanın dört bir yanındaki yelkenleri ayarlayın, şehirleri ziyaret edin ve balinaları avlayarak, iniş işlerini ve yeni maceraları arayarak prestijinizi artırın.

olmak istediğiniz kaptan olun

, istatistiklerinizi artırarak, tepkilerinizi seçerek ve deniz bakımı becerilerinizi geliştirerek karakterinizi gerçek RPG moda geliştirin.

Geminizi ve ekibinizi yönetin

Mürettebatınızı kiralayın ve yönetin, geminizde görevler verin ve geminizi yeni bölmelerle geliştirin, geminizin yeteneklerini genişletir.

Whaling'in Altın Çağını Deneyim

Seçimlerinizin etrafına uyarlanmış binlerce benzersiz etkinlikten daha fazla deneyim-ve eylemlerinizin sonuçlarına bakın.

Balinalar Avı ve Korsanları Mücadele

Yeni balina balığı alanlarını keşfedin, Blubber için balinaları avlayın ve geminizi sıra tabanlı bir savaş sistemi kullanarak korsanlardan koruyun.

Moby Dick'ten sonra Chase

Orijinal bir hikaye çizgisini takip edin ve Moby Dick'in arkasındaki sırları tanıtmak ve Ahab'ın lanetini çözmek için görevleri tamamlayın.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni (64 bit) İşlemci: 2 GHz veya daha fazla Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0C uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1000 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
147
TELİF HAKKI İHLALİ