Nature’s Zombie Apocalypse Full İndir (v0.4.8) Oyun indir

Nature's Zombie Apocalypse Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Doğanın Zombi Kıyamet - Hayvanlar, bu çok komik bir şekilde ilginç zombi atıcısındaki kahramanlardır. FlemeTrowers ile minibin ve tembel olan filler, çılgınca birkaçı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Aniode

Publisher: aniode

sürüm tarihi: 23 Tem 2015

tür: casual, eylem

İnsanlar bir zombi vebaya yenilediler. Yok tükenmelerini önlemek için umutsuz, hayvanlar silahların kaldığını ve ölümsüz olarak savaşmak zorunda kaldılar. Büyük Ayılar ve Öfkeli Filler, hayatta kalmalarını sağlamak için kaotik bir haçlı bir haçsız bir haçlı bir haçlı olanı dondurmak için kılıçlardan her şeyi kullanırlar. Kıyamet aleyhine arkadaşlarınızla savaşırken bir hayvan olarak oynayın, penguenleri korurken ve sevimli yavru ketenleri kurtarmak için zaman ayırır.

Doğanın zombi kıyametinde hayvanlar sorumludur ve bir zamanlar bildikleri dünyayı yeniden kazanmak için hiçbir şey yapmaz. Onlara yardım etmek için, her bir hayvanın ölümsüzleri ortadan kaldırmak için benzersiz bir şekilde adapte edilmiş bir öfke hareketi vardır. Her hayvanı azgın olduğunda, zombilere saldırılarını yoğunlaştırırken, ördek onları bir kasırgaya emer, filler uçanları gönderen ordular aracılığıyla suçlanır. Ana oyunculara yardım etmek için, daha küçük hayvanlar stratejik olarak savunma olarak ortaya çıkabilir, bunlar faydalı araçlardır, bu yüzden intihar salyangozlarınızı yerleştirin ve flamingoları dikkatlice yerleştirin!

Anahtar fetürleri: Çevrimiçi ve Yerel CO-OP: Arkadaşlarınızla birlikte çalışın ve zorlukları tamamlayın, yeni silahların kilidini açın. (Çevrimiçi Gelecek 2018) Konfeti Modu: Tüm kanı daha fazla çocuk dostu olmak için seçenek. 8 oyuncuya kadar! Ton silahları. Farklı oyun modları. İkonik seviyeler! XB360 / XB1 / PS3 / PS4 denetleyicileri ve daha fazlası için destek! Yeni başlayanlar için bile alıp oynaması kolay!

Minimum: OS: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8/8.1 İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.0Ghz veya AMD Athlon 64 x2 6400+, 2.2ghz Bellek: 4 GB RAM Depolama: 1000 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
189
TELİF HAKKI İHLALİ