Need for Speed Rivals İndir – Full PC Türkçe

Need for Speed Rivals İndir – Full PC

Birbirinden harika lüks otomobilleri kullanarak kendinizi aksiyon dolu yarışların içerisinde bulacağınız Need for Speed Rivals İndir oyununda üstün yarışçılara karşı tek başınıza mücadele edecek ve tüm yarışları kazanmayı hedefleyerek kendinizi sokak yarışlarının en iyisi haline getireceksiniz. Sahip olduğunuz araçları dilediğiniz şekilde modifiye ederek kendi kimliğinizi oyuna yansıtacak ve çeşitli yükseltmeler ile aracınızın performansını daha üst seviyelere taşıyacaksınız. mod yama ve trainer uyumlu Türkçe yama dahil

Need for Speed Rivals Konusu

Electronic vb Arts tarafından yayınlanmış yarış ve aksiyon türünde en iyi sokak yarışçısı olmak için heyecan dolu yarışlarda yer alacağınız Need for Speed Rivals oyunu 2013 yılında yayınlandı!

Gelişmiş bir yapay zekaya sahip olan polislerle heyecan dolu kovalamacalara dahil olacağınız Need for Speed Rivals oyununda ekip halinde hareket eden polisleri atlatmak için oldukça zorlanacaksınız. Araçlara yeni gelmiş olan takip ve kaçma teknolojisi ile birlikte sürüş halindeyken yapmış olduğunuz modifiyeler ile aracınızın görünümünü değiştirecek ve polislerden kendinizi koruyacaksınız.

Need for Speed Rivals oyunu sistem gereksinimleri şunlardır;

  • Windows 7 SP12 İşletim Sistemi gerekir. 8 8.1 10 vb
  • 2.4 GHz Intel Core 2 Duo ya da 2.8 GHz AMD Athlon X2 işlemciye gerek vardır.
  • 4 GB RAM bellek ve üst muadili
  • Nvidia GeForce 8800 GT vb Intel HD 4000i AMD Radeon 3870 ekran kartlarına sahip ol
  • DirectX sürümü en az 11 olmalı yada üst
  • 30 GB kullanılabilir alan bulundurun ssd veya hdd

RAR Şifresi:
Need for Speed Hot Pursuit Remastered oyununa da göz atabilir, yeni oyunlar keşfedebilirsiniz.
185
TELİF HAKKI İHLALİ