Neon Shadow Full İndir Oyun indir

Neon Shadow Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Neon Gölge, klasik atıcılardan ilham alan hızlı tempolu bir siber punk fps.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lezzetli zehir

Publisher: Crescent Moon Games

sürüm tarihi: 25 Ağu, 2016

tür: eylem

Neon Shadow, klasik atıcılardan ilham alan hızlı tempolu bir siber punk fps'dir. Takım et ve av tüfeğini al. Göreviniz: İnsanlığı, uzay istasyonunuzun kontrolünü ve yakında galaksinin geri kalanı olan karanlık mekaniklerden kurtarın!

Steam versiyonundaki her şey, kontrollerden grafiklere kadar geliştirilmiştir, Neon Shadow 2.0 olarak düşünmek istiyoruz. Lütfen görmek istediğiniz ek özellikler varsa lütfen bağırın!

Şimdiye kadar planlanan eklemeler; 4'e kadar bölünmüş ekran, sohbet fonksiyonları, oyuncu adları (başın üstü) ve TOBII desteği.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Çok oyunculu. Eski okul ilk kişi atıcı oyunu-oyun. Tek oyuncu kampanyası. Online Multiplayer Ölüm Eşleme Modu LAN çok oyunculu ölüm maçı. Siber Punk Soundtrack Köpekbalıkları tarafından kaçırıldı.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD 1.5 GHz veya üstü Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel onboard grafik kartı veya üstü DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD 1.5 GHz veya üstü Bellek: 5 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX800 serisi veya üstü DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
149
TELİF HAKKI İHLALİ