Neon Valley: Revenge Full İndir Oyun indir

Neon Valley: İntikam full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Neon Vadisi: İntikam - Hükümet Cyberwar'ı kazandı. Kavramaları, her ülkenin vatandaşlarını şövalyenler dünyayı yönetir. Sonra bir grup bilgisayar korsanı oyulmuş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: daydream yapımları

Publisher: daydream yapımları

sürüm tarihi: 28 Şub, 2018

tür: eylem

Hükümet siber savaşı kazandı. Kavramaları, her ülkenin vatandaşlarını şövalyenler dünyayı yönetir. Sonra bir grup bilgisayar korsanı, siber alanın izlenemez bir parçası oyuldu ve Neon Valley olarak bilinen yeraltı ağını yarattı. O zamandan beri, hem iyi hem de kötü bir arada bulunduğu bir yer haline geldi. Ve bu tür yerler her zaman eğlenceye ihtiyaç duyar, böylece Neon Valley Colosseum doğdu.

Retrowave ve Neo-80'lerden ilham alan bir çevrimiçi bir atıcı. Neon Vadisi, atıcı türüne bir arcade benzeri bir rota alır. Hem beceri hem de stile dayanan yüksek skor lideri kurulları ile. Hızlı tempolu savaş quake ve gerçek dışı turnuvaya benzer. Zemin gibi oyun modları lav, engel kursları ve daha fazlasıdır. Neon Valley, en iyinin infamy'sine ulaştığı ve soyadını siber alanda oyuna sokmaya geldiği bir yerdir.

Yeni Frontier Neon Valley. Hükümetin saplarından ücretsiz bir yer, insanlığın büyüdüğü bir yer. Burası, Sıraların paylaşıldığı yerler ve hükümet tarafından yasaklanan fikirler olduğu yerlerde, siyah pazar işlemlerinin yapıldığı yerdir. İyi ve kötü bir arada bulunduğu bir dünya, ücretsiz sonuncusu olarak.

Neon Vadisi'nin özünde, kolezyum var. Yüzeyde, bir eğlence kompleksi olarak büyür. Beceri bağımlıları için zorluklar olarak. Ünlülüğe bir platform olarak. Ancak Colosseum bu sanal dünyayı yakıtlar. Tüm dünyada yeni zorluklar çekiyor ve bununla bu fırsat geliyor. Siyah piyasa programcıları sanal silahları test etmek için kullanır. Bayiler takas ve savaşların sonucunda bahis oynayın. Tasarımcılar en son moda kodunu gösterir. Harita editörleri karmaşık savaş alanları tasarlar. Merkezde seni yatıyor. Kullanıcı. Dünyayı aldıklarını gösterecek misin?

Bu, en çok savaş alanlarını fethetmeye geldiği bir eğlence yeridir. Becerilerini yeni sınırdaki diğerlerinin üzerindeki yeteneklerini kanıtlamak ve rezil etmek. Hedeflerimizden bazıları için asla çağlar boyunca kaybolmazlar. Ancak, Colosseum'un arkasında ve şehir, işlerini kontrol eden bir gölgenin ağıdır. Bazıları gölgelerden isyanını destekliyor ... diğerleri piyasadan kar eder ve tasarımını yönlendirir. Onların kaprisleri sizin yararınız olabilir.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 32-bit İşlemci: Intel Core I5-4670K 3.40GHz veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: AMD Radeon HD 7800 (Shader Model 5.0 veya daha iyi olan 2GB VRAM) DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Optimizasyon geçiş sonrası erken erişim sürümünden sonra en az minimum özelliklere değiştirilecektir.

Önerilen: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz veya AMD RYZEN 5 1600 @ 3.2 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD R9 290X (Shader Model 5.0 veya daha iyi olan 4GB VRAM) DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Ya da sadece bir titan v #pcmasterrace kullanın
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
170
TELİF HAKKI İHLALİ