Never Alone Arctic Collection Full İndir Oyun indir

Asla Yalnız ARCTIC Koleksiyonu Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Asla yalnız Arctic Collection - Arktik Koleksiyonu orijinal oyunu içerir; 'Asla Yalnız: Foxtales' DLC, yeni bir hikaye ve üç ek seviyeye sahip; ve oyunun ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: üst one oyunları

Publisher: e-line media

Çıkış tarihi:

tür: macera, bulmaca

Kuzey Kutbu koleksiyonu orijinal oyunu içerir; 'Asla Yalnız: Foxtales' DLC, yeni bir hikaye ve üç ek seviyeye sahip; ve oyunun orijinal film müziği.

Nuna ve Fox'un destansı yolculuğunu yaşadıkları her şeyin hayatta kalmasını tehdit eden sonsuz bir kar fırtınası kaynağını araştırırlar.

Yalnız asla, nesiller arasında paylaşılan geleneksel bir hikayeden çekilen, bir Alaska Yerli halkıyla işbirliği içinde geliştirilen atmosferik bir puzzle platformudur.

Tek oyunculu modda her iki karaktere de rehberlik edin veya donmuş tundradan geçerken bir arkadaşınızla işbirliği içinde oynayın, hain buzlar arasında sıçrayan, su altı mağaralarıyla yüzün ve her ikisi de garip ve tanıdık düşmanlarla yüzleşin.

2015 BAFTA oyunları ödüllerinin 2015 BAFTA oyunları ödüllerinin yanı sıra "en iyi ilk başlayan oyun" listeleri ve galibi "Yılın Oyunu" ve "En Önemli Etki" Neredeyse, Neredeyse Değişim Ödülleri'nde 40 Alaska yerli yaşlılar, hikaye anlatıcıları ve topluluk üyeleri oyunun yapımına katkıda bulundu.

Awe-ilham veren ortamları keşfedeceksiniz, kahramanca işler yapacaklar ve Iñupiaq hikayelerinden gelen efsanevi karakterlerle tanışacaklar - konuşulan Iñupiaq dilinde bir ana hikaye anlatıcısı tarafından anlatıldı.

Hem Nuna hem de Fox olarak oynayın - iki yoldaşı arasında herhangi bir zamanda bir düğmeye basarak, her karakterin arayışınızı başarmak için her karakterin benzersiz becerilerine güvendiğiniz gibi, yerel kooperatif modunda yan yana çalın. . Nuna merdiven ve iplere tırmanabilir, ağır engelleri taşıyabilir ve bulmacaları çözmek için Bola'yı hedeflere atabilir. Fox, Nuna ulaşamayacağı, duvarlara ulaşamayacağı, duvarlara ulaşamayacağı ve büyüklere atlayabileceği küçük alanlardan sığabilir.

Kuzey Kutbu'nun sert dünyasını cesaretlendirin - terk edilmiş bir kıyı köyünün dengesiz yapılarının altına girin ve atın. Gizemli, dondurulmuş bir ormanın eerily sessiz treetoplarını keşfedin. Ebedi Blizzard'ın şiddetli rüzgarlarını cesurlaştırın. Sadece ruhların Nuna ve Fox'un hayatta kalmanın imkansız göründüğü bir ülkede hayatta kalma şansı var.

Minimum: Sistem: Windows 7 / 8 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz veya AMD Athlon 64 x2 5600+ @ 2.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce 240 GT veya Radeon HD 6570 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Diğer: Xbox 360 veya Yerel Eşleştirme için Gerekli Eşdeğer Gamepad

Önerilen: Sistem: Windows 7 / 8 / 10 İşlemci: İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.8 GHz veya AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 650 Ti veya Radeon HD 7790 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Diğer: xbox 360 denetleyicisi veya eşdeğeri önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
123
TELİF HAKKI İHLALİ