Nightingale Downs Full İndir Oyun indir

Nightingale Downs Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nightingale Downs - Clan lideriniz tarafından en acil bir görevle görevlendirilen bir geyik oynarsınız: Yerel bir insan yerleşiminin planlarını bulun ve sabote edin, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SIMPROSE STUDIOS

Publisher: Simprose Studios

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2017

tür: macera, rpg, gündelik, dönüş tabanlı

Hayvanlar, yüzyıllar boyunca, sonunda toplumları oluşturan ve birbirlerini korumak için organize etmektedir. Nightingale Downs'ta, o dünyanın bir parçası oldun.

Clan lideriniz tarafından en acil bir görevle görevlendirilen bir geyik çalıyorsunuz: yerel bir insan yerleşiminin planlarını bulmak ve sabote etmek, vatanınızı yok etmeye niyetli. Yolculuğunuz uzun sürecek, tehlikeli ormanlar aracılığıyla ve birçok doğal avcıya bakacak.

Özellikler:

Bugün Nightingale Downs dünyasını girin!

Anahtar fetürleri: Parlak ve güzel 16 bit piksel grafikleri sizi aydınlatma ve hava etkileri ile çizer. Snes-Era oyunlarını sevenler burada haklı olacak! Savaş 25 farklı düşman, çoğu değişken yetenekler ve güçlü yönleriyle. Her oyunda kavgalar ve yağmalamakla 30 farklı öğeyi bulun ve kullanın. Bir düzine yan görevleri tamamlayın, çoğu ana hikayeye bir yolla bağlanır. Kendi karakterinizi, yolunuzu oluşturmak için benzersiz karma sistemini kullanın. Profesyonelce yazılmış, yeni kaliteli hikaye, orijinal müziği karıştırarak, sizi içeri çekmek için sesli oyunculuk ve ses.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Pentium Dört Çekirdek veya Daha Yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: müzik ve ses için önerilir Ek Notlar: 1280 × 720 Çözünürlük Gerekli, Gamepad'i destekler

Önerilen: OS: Windows 8 veya üstü İşlemci: Çekirdek I5 veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
125
TELİF HAKKI İHLALİ