Nightwalker Full İndir (v1.1) Oyun indir

NightWalker full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nightwalker, Wannabe Araştırmacısı olarak oynadığınız kısa bir korku macera oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Usuless Makineleri

Publisher: Usuless Machines

sürüm tarihi: 7 may, 2020

tür: eylem, macera, korku, bulmaca

Kendini 'Nightwalker' olarak adlandırılan bir Wannabe araştırmacısı olarak oynarsınız. İyice araştırdıktan sonra, nihayet ilk soruşturmayı yapmak için bir yer seçer. Sadece bu yer ölümcül ve son derece korkunç olacağını söylüyor. Nightwalker'ın kararlı zihin, yavaşça ormana daha yakın sürdüğü gibi şüphelerle doldurmaya başlar.

Nightwalker klasik korku oyun unsurları ile kısa bir korku macera oyunudur. Oyun bazı, ancak ağzınızda taze bir tadı bırakan birçok eşsiz oyun özelliği sunar.

Özellikler:

Hiçbir özellik yok:

Anahtar fetürleri: Kısa korku hikayesi Gerginlik Ambiyans Yaratıklar Gizli mekanik Küçük bulmacalar Oyun, zıplama ve çömelme mekaniği içermiyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64 bit İşlemci: Çekirdek I3 / AMD 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 2 GB bellek ile video kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1200 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Çekirdek I5 / AMD 3.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 6 GB bellek ile video kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1200 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
260
TELİF HAKKI İHLALİ