Noct Full İndir (v0.18.2b) Oyun indir

Noct full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. NOCT, Arcade Savaşı'nı RPG sağkalım elemanları ile karıştıran 2B yukarıdan aşağıya çok oyunculu bir hayatta kalma korku oyunudur. Siz, ıssızlığı oluşturan kıyamet tahliyesinin kurtulanısınız ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: C3SK

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 21 Eki, 2015

tür: eylem, korku, hayatta kalma

Modern medeniyetin eviz ve kaydığımızda, Dünya'nın kalıcı karanlığa sarılmış mahvolmuş bir araziyedir. Herhangi bir kaydedilen metinlerden daha yaşlı olan, eski bir kötülük, nüfusu tüketmeden, nüfusu tüketmeden ve arkasından sadece çaresizliği bırakmadan dünyamızın üzerine inen eski bir kötülük. Bu temizliğin talihsiz kurtulanları şimdi gece noktanın korkunç terörlerinin üstesinden gelmek için mücadele ediyor.

Noct, Arcade Savaşı'ndan RPG sağkalım elemanları ile karışan 2B Yukarıdan aşağıya çok oyunculu bir hayatta kalma korku oyunudur. Noct olarak bilinen ıssız arındırıcıyı oluşturan ve dünyadaki deneyiminizi dünyanın üstünde yüksek bir termal görüntü uydu sistemi aracılığıyla gören kıyametten kurtulansınız.

çöp ve hayatta kalır: Oyuncular, sert dünyaya hayatta kalmak ve karanlıktaki kötülükten kendilerini kötülükten korumak için silahları, rasyonları, fayda eşyalarını ve diğer hükümleri temizlemelidir.

Kalıcı çevrimiçi dünya: Tüm oyun dünyası ısrarcıdır. Oyuncular, macera edebilecekleri kendi dünya sunucularına bağlanmayı veya barındırmayı seçebilirler. Bu, oyuncuların istedikleri takdirde Noct'teki diğer hayatta kalanlarla etkileşime girmelerini veya oyun deneyimlerini kesinlikle yalnız bir ilişki haline getirmesini sağlar.

Tazminatsız Korkular: Geceleri boyunca kalan onlarca kabusuyla savaşın ve ölü karkaslarını başkalarına bir uyarı olarak bırakın ya da vahşi doğaya kadar bırakın ve arkadaşlarınızı takipçilerinizi doyurmaya bırakın.

Haunting Soundtrack: Kulaklıklarınıza kaydırın ve unutulmaz film müziğinin dokuz inç nail'in Robin Finck ve Besteci WordClock'u sizi yıkayın ve gerginliği kapatın.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: 2GHz veya Equilent AMD ailesinden Intel Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB RAM / ATI X800 ile GeForce 6800GT, 256 MB RAM ile DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
152
TELİF HAKKI İHLALİ