NotCoD Full İndir Oyun indir

NotCod ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. NotCod ™ - ve amp; "Gerçekten komik İngiliz hiciv, bugünlerde kısa bir süredir, ancak bu gerçek anlaşma. & Amp; quot; - Gardiyan. Aksiyon dolu bir yan kaydırma macerası ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: notgames

Yayıncı: notgames

sürüm tarihi: 19 Mayıs 2016

tür: eylem, gündelik

Donald Trump cumhurbaşkanlığından daha fazla, bir plaka cam penceresine yürüyen bir yürümeye başlayandan daha eğlenceli ve Theresa'nızın zor bir brexit'ten daha sert bir tüccardan daha sert ... Bu NotCod: Judy'nin çağrısı.

Notgtav'ın arkasındaki kabul edilen takımdan, bu son derece İngiliz tarafı kaydırma koşusu ve Silahlı Rompo'yu The Taint Bumley'in tuhaf ülkesi aracılığıyla geliyor.

Dünyaca ünlü görev çağrısının sevgi dolu bir parodi, NotCod şakalar, mini oyunlar, şakalar, başarılar, istatistikler, şakalar, Intel ve Paskalya yumurtaları olan göz kürelerine sıkışmıştır. Ayrıca şakalar var.

Sanatın tümü elle çizilmiştir, sadece seslerimizle yapılan her ses efekti ve hatta 3-4 saatlik tek oyuncu kampanyası boyunca ilerledikçe kilidini açan çevrimiçi zombi ve çevrimiçi çok oyunculu sürümlerimizi bile yaptık.

NotCod, bu otantik "konsol ama daha iyi" PC deneyimi için uyumludur ve bir vergi beyannamesinden daha fazla seçenekle birlikte gelir ve tartışmalı bir şekilde daha az ağlıyor.

Anahtar fetürleri: Çok fazla irreverent kampanya modu Splitscreen Zombie Survival Modu Tahsil Intel Ticaret kartları Tam Denetleyici Desteği Kooperatif kampanyası Buhar istatistikleri ve afişler Çok dilli destek

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7/10 İşlemci: Intel Celeron 2.16 GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Depolama: 600 MB Mevcut alan Ek notlar: Microsoft® Xbox 360 denetleyicisini destekler
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
123
TELİF HAKKI İHLALİ