Now I Am There Full İndir Oyun indir

Şimdi oradayım BEDAVA PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Şimdi oradayım - hikaye denemesi kesildiği robot, yıllar sonra terk edilmiş bir laboratuvarda tekrar çalışmaya başlarken, hikaye başlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Harun Yusuf Şahin

Publisher: Falcon Yapım

sürüm tarihi: 11 Eylül, 2019

tür: eylem, macera, bulmaca

Hikaye, denemesi kesildiği robot, yıllar sonra terk edilmiş bir laboratuvarda tekrar çalışmaya başlarken başlar.

zorlu parkurları ve bulmacaları tamamlayın. Farklı dönemleri yansıtan mekanları keşfedin. Gizli odaları bularak başarılar kazanın.

Script'i oynatın ve bölümleri inceleyin, bölümleri bitirmek için gereken zamana göre, rakiplerinizle rekabet edin.

Koruma robotlarını kristallerin ışınlama kabiliyetini kullanarak etkisiz hale getirin. Parkour'u çevik olarak ölmeden önce tamamlayın, zor yapbozları çözün ve laboratuvardan kaçmayı deneyin.

Işınlama kristalinden elde edilen ışınlama gücünü kullanarak belirli bir noktaya ışınlayabilirsiniz. Her bölümde sınırlı sayıda ışınlama kristalini kullanarak bulmacaları çözün ve hikayeleri keşfedin.

Minimum: OS: Windows XP / 7 / 8/10 İşlemci: 2GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GT 630 / 650M, AMD RADEON HD6570 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX 9.0C uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows XP / 7 / 8/10 İşlemci: Core 2 Duo 2GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 660, Radeon R9-270 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ