Nowhere Patrol Full İndir Oyun indir

hiçbir yerde devriye full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hiçbir yerde devriye, mermi cehennem ve platform elemanları ile bir patron acele oyunudur. Klasik aksiyon arcade oyunlarından esinlenerek, dik zorluk eğrisi ve kesintisiz eylem.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Slugsoft

Publisher: slugsoft

sürüm tarihi: 5 Kas, 2018

tür: eylem

hiçbir yerde devriye, mermi cehennem ve platformlu elemanları olan bir patron acele oyunudur. Klasik aksiyon arcade oyunlarından esinlenerek, dik zorluk eğrisi ve kesintisiz eylem ile. Oyun gerçek bir patron acele. Patron savaşlarından başka bir şey beklemeyin ve çok fazla ölüm.

Bu hikayede hiçbir Şezlong'taki canavarları yok ettikleri için devriyenin üyelerini takip ediyorsunuz. Canavarlar garip bir şeyle uyandırıldı ve bir şey çok kolay değil.

Yolunuzdaki yaratıklar da değil.

Özellikler

Anahtar fetürleri: 10+ patron savaşları Kilitlenebilir içerik Farklı değişimli saldırıların seçimi Yetenekli oyuncular için ekstra savaşlar Sıralar ve Liderlikler

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2Ghz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.1 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
208
TELİF HAKKI İHLALİ