Oafmatch Full İndir Oyun indir

oafmatch full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Oafmatch, geleneksel RPG dönüş tabanlı mücadeleyi maç-üç ve Roguelie Mechanics ile birleştiren rol yapma oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NCR Glames

Publisher: netcore games

sürüm tarihi: 19 May, 2017

tür: casual, rpg

OaFmatch, geleneksel RPG dönüş tabanlı savaşı maç-üç mekaniği ile birleştiren rol oynama oyunudur.

Knuckles'a katılın, Stricken vatanlarını güçlü ve gizemli bir düşmandan mahrum kalmalarını kaydetmek için Stricken vatanlarını kaydetmek için ESAF ve Sadık Yardımcıların Menagerie'ye katılın. Otuz oynanabilir sınıftan dikkatlice seçilen dört parti üyesi ile savaşa girin, takımınızın silahlarını güçlendirmek için mücevherleri eşleştirin ve daha sonra düşmanlarınıza yıkıcı saldırıları serbest bırakın!

Özellikler şunları içerir:

OaFMatch oynamak, bununla aynı zamanda üç sevgili ve RPG sevenler için bir oyun olduğunu hızlıca keşfedeceksiniz. Aynı zamanda, dostça dış cephelerinin altında olduğu gibi, parti inşaatı ve parti kıyafeti stratejik bir oyunun çok derin bir oyununun altında olduğu gibi tinkerleyiciler için bir oyundur.

Oyunun stratejisi ve taktikleri döner, altı renk civarında: kırmızı, sarı, yeşil, beyaz, mavi ve mor. Her karakter iki renk, büyük ve küçük bir tane atanır. Düzgün oluşturulmuş bir parti altı rengin temsil ettiği; en azından küçük biçimde. Kendi tehlikenizdeki bir rengi ihmal edin!

Anahtar fetürleri: RPG / Maç-Üç Hibrit Savaş Sistemi: Maçlar Maç, Mana Kazanın, Düşmanlarınızı ezmek için korkunç becerileri tetikleyin. Altmış benzersiz, eksik olan silahlar, her biri beş farklı yetenek derecesine sahip. Kötü partinize zarar vermek için onlarca çılgınca farklı canavarlar. Otuz oynanabilir sınıf, her biri kendi kendine özgü özelliklerine sahip, usta ve seviyelere ulaşmak için. 30 saatten fazla acı, ölüm ve hafif yürekli diyaloglara değer büyük kampanya. Her zaman değişen (ve hiç cezalandırıcı) bir deneyim için Roguelie zindan modu. Yeni oyun artı seçenek, karıştırılmış yağma ve ekstra oynanabilir sınıflar ile. Tam denetleyici desteği. Doğrudan hasar. Bunlar, esas olarak bir veya birkaç hedefe zarar veren eşyalardır. Bir örnek, hedefe zarar veren ve yanında duran bir rastgele düşmana zarar veren poleaxedir. Yönetim Kurulu Kontrolü. Bunlar, oyuncunun 8 × 8 mücevher panosundaki oyun akışını kontrol etmesine izin veren öğelerdir. Örneğin Beckoning boruları, oyuncunun imha edilecek bir avuç mücevher seçmesine izin verir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Bir Z80'den daha iyi bir şey ? Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: SM3 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 512 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
193
TELİF HAKKI İHLALİ