Obscure – Challenge Your Mind Full İndir Oyun indir

GBUSTUE - FIND ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Belirsiz - zihniyetinize meydan okuyun ™ - sizi küçük bir çocuğun hayal gücünün derinliklerine ve iç çatışmalarının derinliklerine götürecek birinci şahıs bulmaca-platformer macerası.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: robodev

Publisher: robodev

sürüm tarihi: 19 Tem, 2017

tür: Casual, Adventure

Oyun

rüyalar. Aslında rüyalar nelerdir? Gerçekten biliyor muyuz?

Size kendi annesini ve babasını zar zor hatırlatan bir yetim çocuğunu söyleyeyim. Genç yaştan ve kirli, eski bir yetimhanede yaşayan bir zorbalık konusu.

Bu onun hapishanesiydi. Burası, ondan kaçmak için, sadece ondan kaçmak için iki kez denedi.

Kasım ayında bir soğuk geceye kadar hayal etti. Güneşli bir günde çiçeklerle kaplı, yeşil bir çayır rüya gördü. Kuşlar şarkı söylüyorlardı, yakındaki su sesini ve nazik bir ses vardı, kadın sesi onu beyaz, ahşap bir evden çağırıyordu. "Onun olamazdı", hayal ederken kendisine söylüyor. Ama öyleydi. Annesi kapının üzerinde duruyordu, onu arıyordu.

O andan itibaren, her gece ailesiyle konuşacağını ve belki de bir bebeğiyken onu neden terk ettiklerini öğrenecek. En azından sabahları düşündüğü şey buydu, bu renkli sihir rüyayı hatırlıyordu, daha önce bir gece geçirdi.

Bu onun kaçışıydı. Orada özgürdü.

İlham

Her zaman "yolculuk", "abzu" ve "tanık" gibi bir oyunun sunumunu ve güzelliğini sevdim. Bu oyunlar, bu günlerde pazardaki en çok oyunları tüm gore, hızlı tempolu eylemlerle düşündürdü ve farklı bir şey yaratmaya karar verdim. Umarım, yardımınızla, "belirsiz", olmasını istediğim güzel, dinlendirici bir macera olacak.

İlhamımın sadece oyunlardan gelmediğini söylemeliyim. "Gizemli" olarak, farklı kitaplardan, antik metinlerden, ilginç teorilerden ve daha fazlasını içeren birçok konu bulacaksınız.

İletişim

Daha iyisini "gizlemeyi" daha iyi hale getirmek için yapabildiğim kadar geri bildirim almak istiyorum, bu yüzden herhangi bir fikriniz varsa, eleştiriniz veya sadece kendiniz için biraz daha fazla bilgi almak istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Verdiğim e-postada.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel CPU Çekirdek I5 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GPU GEFORCE GTX 770 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GPU GEFORCE GTX 970 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
220
TELİF HAKKI İHLALİ