Odyssey VR – The Deep Space Expedition Full İndir Oyun indir

Odyssey VR - Deep Space Expedition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Odyssey VR - Deep Space Expedition - Odyssey, masaüstünde veya VR'de oynatabileceğiniz bir hikaye odaklı bir uzay macerası görsel-işitsel tek / çok oyunculu bir deneyimdir. Amaç ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Touchdown Creations

Yayıncı: Touchdown Creations

sürüm tarihi: 18 Oca, 2019

tür: eylem, macera, simülasyon, vr

Süre: Eylem Oyunu yaklaşık: 25 dakika, lobiyi serbestçe keşfedebilirsiniz,

Tip: İnteraktif müzikal uzay macera oyunu

Bilmeniz Gerekenler: Bir anlatı olan bir uzay oyunu

Giriş

Odyssey, standart monitörde veya sanal gerçeklikte (VR) oynayabileceğiniz bir hikaye tahrikli uzay macerası tek / çok oyunculu görsel-işitsel bir oyundur. Amaç, hayatı destekleyebilecek bir gezegen bulmak, ancak oraya gitmek için oyuncular keşif gemisini (Odyssey) asteroit fırtınalardan ve başarısızlıklardan korumak zorundadır.

Çevre, gözetleme müziği ve sesler sırasında bir uzay gemisinde farklı görevler yaşamaya izin verir. Görevler, farklı araçları yerleştirmek ve işlemek ve uzay gemisini asteroit alanlarından korumak içerir. Oynanabilir deneyimin sonunda, Explorer performanslarını inceleyebilir ve tekrar oynayarak kişisel veya sosyal puanlarını geliştirebilir. Oyun çoklu modal ve kaşiflerin sesli boşlukla ilgili ilginç gerçekleri öğrenmesini sağlar.

Oturum başına en fazla üç kaşif, dünya hayatı sürdüremedikten sonra kıyamet sonrası bir dünya yaşayabilir. Yeni bir ev arayışı içinde bir grup bilim adamı tarafından yaşayan büyük bir uzay istasyonunun bir mürettebat üyesi olun. Bilim adamları, dünyanın biyolojik çeşitliliğinin parçalarını, istasyona bağlı izole ekosistem kabarcıklarında korumalarını umuyorlar. Ekosistem kabarcıklarını koruymanız gerekir, çünkü son kalan bitkileri ve hayvanları dünyadan taşırlar. Uzayda seyahat edin ve cevapları arayın, çünkü insanlık size güveniyor.

Kontroller

Deneyim hem standart monitör hem de sanal gerçeklikte çalışır (Oculus Rift, Windown karışık gerçeklik ve HTC Vive ile test edildi). Oyunun çok müzikal ve bas baskın olduğu için kulaklıklar şiddetle tavsiye edilir. İki versiyon arasında geçiş yapmak için bir oyun içi seçenek var. Deneyim, birini kullanarak tamamen işlevseldir. Bununla birlikte, hareket kontrollerinde ve kullanıcı etkileşimlerinde hafif farklılıklar vardır.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 965M DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Oculus Rift, HTC VIVE veya Windows VR için karışık gerçeklik (isteğe bağlı)

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-4460 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 960 DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Oculus Rift, HTC VIVE veya Windows VR için karışık gerçeklik (isteğe bağlı)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
135
TELİF HAKKI İHLALİ