Oil Enterprise Full İndir Oyun indir

Oil Enterprise full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Petrol Enterprise - Petrol Enterprise'da, siyah altınların çok milyon dolarlık işini kurnaz bir işadamı olarak giriyorsunuz. Mücadeleyi kabul edin ve küçük ölçekli bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crafty Studios

Publisher: Astrogon Entertainment

Çıkış tarihi: 20 Nis 2016

Tür: strateji, simülasyon, yönetim

Petrol teşebbüsünde, siyah altınların çok milyon dolarlık işini kurnaz bir işadamı olarak giriyorsunuz. Mücadeleyi kabul edin ve küçük ölçekli bir tr TRepreneur'dan büyür, ilk petrol sahasına, küresel bir yağ magnesine yatırım yapın.

Dünyanın dört bir bölgesinde 15 bölgeye kadar petrol üretim hakları edin ve petrol rezervlerinizin potansiyelini dinamik küresel pazarda mümkün olduğunca verimli bir şekilde kullanın. İtibarınızı geliştirmek ve nakit kayıtlarınızın yüzüğünüzü geliştirmek için kazançlı uzun vadeli sözleşmeleri yerine getirin. Ama dikkat et! Yanlış bir yatırım yapın ya da anlaşılmalı yükümlülükleri yerine getirememek ve şirketiniz iflas etme tehlikesi içinde olabilir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Yeni yağ alanlarına, pompalara, rafinerilere, depolama tesislerine, bakım binalarına, lojistik ve daha fazlasına yatırım yapın Genel merkezinizi sürekli olarak genişletin Bedava bir öğle yemeği diye bir şey yok! Siyahda kalın veya gerekirse kredi alın! Her zaman sayılarınıza göz atın Depremler, döviz kuru dalgalanmaları ve AC-Cidents gibi çeşitli etkinlikler, yeni zorluklar sağlar 15 Küresel Bölge, 90 Petrol Sahası ve 20 Yapı Türü İki mentor, petrol endüstrisinin sırlarına izin verecek Daha kazançlı uzun vadeli sözleşmelere erişmek için itibarınızı iyileştirin Dinamik Küresel Pazar Altı oyuncuya kadar 20 farklı senaryo, ücretsiz oyun ve çok oyunculu mod

Minimum: OS: Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8.1 İşlemci: AMD ATHLON X2 4800+ (2 * 2500 MHz) veya Intel Core 2 Duo (2 * 2600 MHz) veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 4600, ATI Radeon HD 3850 (512 MB), NVIDIA GeForce GTS 250 (512 MB) veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 900 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
138
TELİF HAKKI İHLALİ