Okaeri Full İndir Oyun indir

okaeri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Okaeri, son zamanlarda yeni bir eve taşınan bir ortaokulu kız ve annesi hakkında bir VHS Japon psikolojik korku oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Yasuka Taira

Publisher: Chilla's Art

sürüm tarihi: 6 Eyl, 2019

tür: casual, macera, eylem, simülasyon, bulmaca

Okaeri, yakın zamanda yeni bir eve taşınan bir ortaokul kızı ve annesi hakkında bir Japon korku oyunudur.

18:00, eve geri dönerek annenizden hoş geldiniz, bunun yerine gözlerinden önce beklenmedik şeyler buluyor.

Oyun kısa Omniverse Japon Korku filmlerinden ilham alıyor.

Temel özellikler:

Sürükleyici deneyim: Atmosferik bir foto-gerçekçi grafik, korku deneyimini yoğunlaştırır. Minimalist tasarım, oyuncuyu ambiyansa tamamen batırmasını sağlar.

VHS filmi estetik: VHS estetik, fosfor ekranı izi ve kanama, VHS teyp gürültüsü, giriş ve kanama dahil olmak üzere CRT ekranlarının görünüşü ve hissi, dehşet deneyimine ekstra daldırma ekler.

Kısa bir anlatı araştırması: Ambiyans ve anlatıma yoğun bir şekilde odaklanmış bir keşif. Parçaların parçalarını toplayın ve kahramanın, oyuncunun deneyimini geliştiren doğal Japon ses oyuncusu olan perspektifinden neler olup bittiğini bulmak için mevcut. Eve giden ve ilk ağaç gibi oyunları seven insanlar oyunun bu bölümünü sevebilir.

Gameplay: Bu oyun öncelikle bir "yürüyüş simülatörü" gibi oynanır. Bir s.t olarak daha fazlasını tanımlardım. Oyun gibi.

Psikolojik Korku: Yalnızsın, ama biri seni izliyor gibi hissediyor. Devam et ve öğreneceksin.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + İşlemci: Intel / AMD Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: evet Ek notlar: kulaklık aşınma

Önerilen: OS: Windows 10 x64 İşlemci: Intel / AMD Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: evet Ek Notlar: Lütfen kulaklık kullanın
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ