OmniBus Full İndir Oyun indir

Omnibus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Omnibus, basit insan zihnine anlaşılmaz olan nedenlerden dolayı durduramayan, hatta yavaşlayamayan evrendeki en güçlü otobüsle ilgili en son gen fizik oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Buddy Cops, LLC

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 26 Mayıs 2016

tür: yarış, eylem, macera, gündelik, simülasyon

Omnibus, basit insan aklına anlaşılmaz olan nedenlerden dolayı durduramayan, hatta yavaşlayamayan evrendeki en güçlü otobüsle ilgili son gen fizik oyunudur. Omnibus, hızı güvensiz hızlara ve kafasına ya da yanlarına inmeden arttıkça, vatandaşların emrindeki görevleri tamamlamalıdır. Omnibus sürücüleri, tuhaf görev modundan, hile modundan seçer ve hedeflere ulaşmak için dört oyuncuya kadar çok oyunculu moddan, yüksek puanları belirleyin ve toplam aydınlanma alacak.

Derin Duygusal Anlatı: Tarih boyunca adam, barış, refah ve kargaşa zamanlarında soylu otobüse, barış, refah ve çalışma saatleri boyunca hizmet verenlere bir asansör getirdi. Slay Demon otobüsleri, hasat alanı mısırları hasat edin ve astronotları bir düğüne bir düğüne götürün. Bir gökdelenin tepesinde bir futbol sahası ile oldukça güzel bir seviye var.

Multiplayer Derby Modu: Sürücülerin, yüksek bir skor numarası modunda veya visseral DeatherMatch modunda, otobüs deposunda gerginlikleri yükselttiğinizden emin olun.

Free Play Trick Modu: En sevdiğiniz otobüsü seçin ve inanılmaz atları, çevirir, çevirir ve başlar inanılmaz yüksek puanlar vurmak ve lider tablolarda arkadaşları, aileyi ve diğer Omnibus sürücülerini etkilemektedir.

Kesme Kenarı Her şey: Omnibus, grafikten ve ses efektlerinden fizik ve bir seçenek menüsüne kadar her şeyin en iyisine sahiptir. Bu gelecek. Bu Omnibus.

Minimum: OS: Windows Vista veya daha sonra İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: Bir hükümet, bir kontrol otobüsünü sürmek için lisansı verdi.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
161
TELİF HAKKI İHLALİ